Voliči, kteří patří pod okrsky, jejichž volební sídlo je v bývalé škole ve Světlogorské ulici na sídlišti Nad Lužnicí, budou tentokrát volit v jiných prostorách. Ve škole místnosti nenajdou v přízemí, nýbrž v prvním patře a ke vstupu do budovy tedy musí zvolit i její hlavní vchod. To je ale jediná změna v umístění volebních místností v Táboře.

Zjistíte–li v den voleb, že máte neplatný občanský průkaz, nebo jste jej ztratili a přesto chcete odvolit, vydejte se se dvěma fotografiemi a dokladem o trvalém bydlišti na pověřený úřad, pod který spadáte. To znamená do Tábora nebo Soběslavi, kde vám na počkání vystaví nový. Provozní doba této rychlé služby se shoduje s pátečním i sobotním časem voleb. V případě skončení platnosti (starý průkaz s sebou) je vystavení nového zdarma, pokud jste občanku ztratili, zaplatíte stovku. Pracoviště najdete v Táboře v Tabačce, v Soběslavi na náměstí Republiky nad městskou policií.

O přenosnou urnu je třeba požádat buď předem na vašem obecním úřadu, nebo až v místě volební komise dle okrsku, do něhož žadatel o urnu patří.
V nemocnici s voličským průkazem lze volit jen do Senátu, a to hospitalizovaní z Táborska a části Milevska. Komunálních voleb se mohou zúčastnit jen pacienti s trvalým bydlištěm v táborském okrsku číslo 13. Volby začínají v pátek ve 14 hodin.