Sobota:

* 7.30 hodin, Tábor
Parkán klub sběratelů pivovarských suvenýrů Tábor zve na další setkání, které se koná v Domě armády v Kyjevské ulici. Kromě jiného se dozvíte, jak dopadla tipovací soutěž O nejhezčí etiketu, tácek a korunku .

* 9 hodin, Tábor
V ateliéru DDM Tábor se budou vyrábět figurky různých velikostí a tvarů ze slaného těsta. Kdo přijde, může si vytvarovat například zvířátka, postavičky nebo domečky. S sebou si nezapomeňte vzít pracovní oděv.

* 10 hodin, Bechyně
Táta, máma a já aneb O Palečkovi je pohádka s jednou loutkou a dvěma herci. Dětem ji zahraje Divadlo Bořivoj malém sále kulturního domu. Vypráví o tom, že i když se dva dospělí mají rádi, stejně jim ke štěstí něco chybí. A když se jim narodí Paleček, je to skoro jako v pohádce.

* 14 hodin, Myslkovice
48. ročník masopustního průvodu vyjde ve 14 hodin od zámku a postupně projde celou obcí. Od 19.30 hodin zábava pokračuje na zámečku maškarním rejem. Masky bude celý den i večer doprovázet Malá kapela Petra Molíka.

* 14 hodin, Tábor
Sobotní vlastivědná procházka pro zájemce o historii je tentokrát zaměřena na kostely Starého Města. Provádět budou Jitka Vandrovcová a Lenka Vandrovcová, Josef Makoč povede program pro děti. Sraz je ve 14 hodin na Špitálském náměstí u Recykle baru.

* 14 hodin, Komárov
V sobotu bude v Komárově veselo. Zábava začíná již ve 14 hodin dětským karnevalem v kulturním domě a pokračuje od 20 hodin maškarním bálem v čele s hudební skupinou Marathon. Masky jsou vítány, ty nejlepší budou odměněny. Cena za nejlepší masku večerního bálu je divoké prase. Jak pro děti, tak i pro dospělé je připravena bohatá tombola.

* 15 hodin, Tábor
Karneval pro děti s tvořivými dílničkami pořádá Mateřské a dětské centrum Mufík. Odpoledne plné zábavy, her, soutěží i písniček si děti mohou zpestřit výrobou zábavných dárečků.

* 19 hodin, Sezimovo Ústí
Hotel MAS zve tanečníky na XVII. ples Lions Clubu Tábor. Hudbu obstará kapela Lions Band a cimbálová muzika Kunovjan. V programu vystoupí mažoretky, budou se dražit obrazy, vynechána nebude ani tombola.

* 19 hodin, Dražice
TJ Dražice pořádá v kulturním domě Sportovní ples. K poslechu i tanci hraje skupina MIDI, v předtančení se představí taneční škola Atak a Fresh dance.

* 20 hodin, Bechyně
Bechyňští rybáři si na svůj ples v kulturním domě pozvali hudební skupinu Big Papa. Dále se představí mažoretky, Ryby Mirko Vyhlídky, budete svědky pasování mladých rybářů, můžete soutěžit o ceny. A ještě vás čeká vás jedno překvapení. To půlnoční.

Neděle:

* 14 hodin, Myslkovice
Všechny děti s rodiči jsou zvány na karneval, který odstartuje ve 14 hodin na zámku. Připravena bude pro nejmenší spousta soutěží o sladké odměny. A aby se všichni dobře bavili, k tomu jim zahrají manželé Molíkovi.

* 15 hodin, Sezimovo Ústí
Divadlo Hnedle vedle zve děti do hotelu MAS. Připravilo si pro ně program složený z naživo hraných písniček, vtipných básniček a skečů, zábavy, karnevalových her i soutěží.