Pátek 25. února načne soutěž o nejlepší ples Noc Maturáků, konaná od 19 hodin v táborském klubu Milenium. Světlo hry a jiné úchylky je vernisáž výstavy fotografií v táborském klubu MP7. Jak byla čertům v pekle zima je komediální hra, SDH Božejovice vystoupí na domácí půdě v KD od 19.30 hodin.

Kytarista a zpěvák Zdeněk Bína (ex -123 Minut) a Jan Urbanec zavítají v rámci turné do táborského D-Klubu Divadla Oskara Nedbala. Začátek koncertu je ve 20 hodin. Bluegrassová skupina The Short zahraje od 20 hodin v táborském hostinci Krystal. Hardcoreové kapely Remek a Palahnuik vystoupí od 20 hodin v táborském klubu Orion. Maškarní bál se skupinou Zelená šestka je připraven od 20 hodin v nadějkovském pohostinství U Jandů. Dnb či jungle můžete poslouchat v táborském klubu Envy. Na diskotékovou hudbu můžete vyrazit do Disco Atlanta v Mladé Vožici nebo Disco Paluba v Soběslavi.

Už úderem 10. hodiny se v sobotu 26. února uskuteční při dobrých klimatických podmínkách hokejový turnaj na táborské nádrži Jordán. Týmy si každý tvoří sám.

Snahu obnovit tradici masopustního veselí mají Čekaničtí. V sobotu vyrazí od hostince U Žida Blanicko-Čekanický masopustní průvod. Start je ve 13 hodin. Následovat bude od 14.30 hodin v hostinci Na Pěkné vyhlídce maškarní bál pro děti a od 20 hodin zahrají pro dospěláky kapely Němá výčitka, Vivat Black Sabbath a K -0,5. Dětský karneval je připraven také v chýnovském KD od 13.30 hodin, od 15 hodin zahraje v Bowling baru Pepa Lidral. Dětské maškarní odpoledne si od 15 hodin přichystalo také KD Bechyně.

Hokejbalový zápas Chotoviny versus Červené Záhoří s občerstvením a tombolou o zajímavé ceny se koná od 13 hodin před KD. Písničkář Bobr vystoupí od 19 hodin v jistebnickém KD. Ve stejný čas začíná v chotovinském KD komedie Vydrž, miláčku! V podání nadějkovského souboru Fikar. Ruskaja večirinka neboli ruský večírek se vším všudy se koná od 20 hodin v táborské kavárně AUX café. Kanadský dýdžej Czech zahraje v rytmu hip hopu i break beatu od 21 hodin v táborském klubu Kalich. V nedalekém klubu Metro budou hrát pět dýdžejů v rytmu drum&basse a jungle. Start je ve 20 hodin. Techno a houseovou hudbu přinese od 21 hodin do táborského klubu Envy dýdžejka K.Sanda, Frenk, Daniels a Dave Palla. Na diskotéku se můžete vypravit do chýnovského KD.