Počasí jim k podání nejlepších sportovních výkonů přálo, a tak se větší část konala na venkovním hřišti, další pak v jedné ze školních tělocvičen.

Své zástupce do areálu školy v ulici Zborovská poslaly nejen místní školy, ale přijeli sem také žáci z Malšic, Mladé Vožice, Plané nad Lužnicí, Čekanic, Bechyně a Měšic.

Otázka dne: Jaký sport 
máte nejraději?

close Daniel Pekař zoom_in Daniel Pekař, Tábor
Já už pět let hraju v Táboře vodní pólo. Původně jsem chtěl jen plavat, ale nakonec jsem se dostal do týmu vodního póla. Jednou za měsíc jezdíme na turnaje.

close Vojtěch Kolář zoom_in Vojtěch Kolář, Tábor
Už dlouho jsem členem fotbalového klubu FA Meteor Tábor. Jsem brankář. Vybral jsem si to proto, že ostatní hráči musí víc běhat, brankáři posilují a mají individuální tréninky.

close Barbora Maťhová zoom_inBarbora Maťhová, Tábor
Mám ráda koně a jezdím trénovat do Slap. Zatím nejezdím na žádné závody, ale procvičuji hlavně práci nohou. Jednou bych chtěla mít i svého koně.

close Magdaléna  Macáková, zoom_in Magdaléna Macáková, Tábor
Čtyři roky hraju tenis a je to můj nejoblíbenější sport. Už jsem byla na dvou turnajích. Nejvíc musím trénovat forhend a backhend, to jsou údery, které musí tenisté umět.

close Denisa Fürbacherová zoom_in Denisa Fürbacherová, Tábor
Tři roky chodím do sokolovny na judo. Zvládnu už různé techniky. Judo není vyloženě o tom, že se tam pereme, ale nacvičujeme sebeobranu.

close  Macáková, Tábor Čtyři roky hraju tenis a je to můj nejoblíbenější sport. Už jsem byla na dvou turnajích. Nejvíc musím trénovat forhend a backhend, to jsou údery, které musí tenisté umět. Denisa Fürbacherová, Tábor Tři roky chodím do sokolovny na judo. Zv zoom_in Eva Marešů, Tábor
Můj nejoblíbenější sport je tenis, nejvíc mě baví zápasy. Kromě toho často jezdím po cyklostezkách na kole a taky ještě hraju na housle, takže moc času na další sport už nemám.