PONDĚLÍ
Policisté se zajímají o táborský hokej:
Oficiálně na stůl táborským kriminalistům od nikoho nic nepřistálo, přesto se ze své pravomoci zajímají o táborský hokejový klub. Policisté z oddělení hospodářské kriminality reagují na zprávy v tisku a nyní si zjišťují informace. Budou také kontaktovat osoby, kterých se situace zadluženého klubu týká.

ÚTERÝ
Přiznání k vraždě teď popírá:
Stopy na místě činu po sobě vrah nezanechal. Přímým důkazem proti obžalovanému je jeho přiznání a dopis, ve kterém vše popsal. Nic však není jen černobílé a obžalovaný Karel Bartoň (1975) z Pelhřimovska nejdříve tvrdil, že je nevinný, pak se ke všemu přiznal a nyní u soudu obrátil s tím, že se přiznal, aby se uchránil dalšímu násilí policistů. Je obžalován z vraždy své babičky.

STŘEDA
Ke koupání poslouží fontána:

Vožická radnice i památkáři dospěli ke kompromisu ohledně zámecké zahrady. Místo v ní najde jedna malá fontána jako brouzdaliště pro děti, druhá větší, která nevylučuje možnost koupání. Vypadá to, že ve věci vožické zámecké zahrady se blýská na lepší časy. Vlk se nažere a koza zůstane celá. Mladovožičtí přesto prolomili výroky památkářů, kteří využití zahrady dlouhé roky bránili.

ČTVRTEK
Amra mění v bytech indikátory:
Nájemníci nechápou. Proč měnit staré měřiče, když jsou ještě na téměř sedm let v záruce a tento typ se stále používá? Otázek však nájemníci z pěti veselských paneláků, které vlastní firma Amra, mají ještě víc. Překvapená je i firma, která nainstalovala současné měřicí přístroje. O ukončení smlouvy je nikdo neinformoval.


PÁTEK
Střelnice zase vstává z popela:
Táborská radnice historickou budovu opět pronajala. V novodobé historii získává třetího nájemce. Nový nájemce má dokonce představy, že interiéry přiblíží době první republiky. Pomoc hledá v archivu fotografií Muzea Šechtl a Voseček. Oživit Střelnici se pokusí firma Táborest, která vyhrála výběrové řízení.

SOBOTA
Ministr si chce hrát na boha:

Pane ministře, nejste bůh. Je to fašistický projekt. Ministr Heger je zrůda. Neberte nám naději! Příspěvky na internetové diskuzi Nedoklubka ministra Leoše Hegera rozhodně nešetří. Čím si to zasloužil? Svými výroky ohledně zvýšení hranice pro záchranu předčasně narozených dětí. Vidí v tom způsob, jak ve svém resortu ušetřit.