Při dnešním jednání zastupitelů, které v táborské Tabačce začne v 15 hodin, se bude mluvit i o zlepšení nejstarší části Sídliště nad Lužnicí. Navrhovaná regenerace veřejného prostoru se týká území s 23 paneláky. 
V tomto složení zastupitelé naposled rozdělí dotace a prodají byty.

Poslední jednání zastupitelů v tomto volebním období se uskuteční dnes v 16 hodin také v Prachaticích. zastupitelé budou mluvit nejen 
o ukončení svého funkčního období, ale také o vyhlášce města, která zakazuje provoz výherních hracích automatů.

V úterý se na soběslavském stavebním úřadu odehraje jednání o záchraně takzvaných Dráchovských tůní. Investor by na ni mohl získat třicetimilionovou dotaci.

Na Lannově tříde v Českých Budějovicích se v úterý otevře nové Mamma HELP centrum. Cílem všech poraden 
Mamma HELP je pomoci ženám s rakovinou překonat problémy spojené s nemocí 
i léčbou a působit osvětově.

Strakonice čeká Evropský týden mobility. Jeho součástí bude úterní 9. ročník jízdy městem na dopravním prostředku poháněném vlastní silou. Sraz je v 16.30 hodin 
u tribuny stadionu na Sídlišti.

Středa přivede do táborské železniční stanice zástupce Správy železniční dopravní cesty, aby tu doladili obnovení zastávky v Měšicích.
Tento den zasednou i bechyňští zastupitelé, kteří mají na programu další existenci keramického muzea.

Písecký starosta Ondřej Veselý přijme ve středu úspěšné mažoretky z občanského sdružení Mažoretky Písek, které na mistrovství světa vybojovaly dva tituly.

Rovněž ve středu se naposledy v tomto volebním období sejdou milevští zastupitelé. Tři současní členové už ve volbách nekandidují. Jedním 
z nich je Ivana Stráská, první náměstkyně hejtmana.

Novodobá světová premiéra barokní opery L'Ipermestra bude vrcholem VII. ročníku Festivalu barokních umění Český Krumlov, který se koná od čtvrtka do neděle.

Na 5. ročník ukázky práce integrovaného záchranného systému se v sobotu od 
13 hodin mohou těšit Jindřichohradečáci.
Sobota nabídne i mimořádnou jízdu historickou Elinkou. Z Tábora do Bechyně se vyjíždí v 10.30 hodin.⋌