Klání v tradiční baště českého volejbalu oslavila už své osmé narozeniny, poprvé však nesla punc žákovského mistrovství Čech na antuce.
Družina sedmi táborských hráček se ve velkém vedru zařadila do startovní listiny čítající devět družstev. Pětičlennou skupinou prolétl tým Volejbalu s bilancí tří vítězství a jediné porážky, obsadil v ní druhou příčku, a vysloužil si tak právo poprat se o turnajový bronz.

Výsledky Volejbalu ve skupině: – Kralupy nad Vltavou 1:2, – Liberec C 2:0, – Třebín A 2:0, – Liberec B 2:1.

V duelu o konečné třetí místo si to mladé táborské volejbalistky rozdaly s Duchcovem. Velmi napínavou partii velmi dobře rozehrály, nakonec ale první set nedokázaly dotáhnout ke zdárnému konci a prohrály ho 24:26. Ve druhém dějství nedal soubor od Jordánu soupeři žádnou šanci a srovnal krok. Rozhodující zkrácený set přinesl více štěstí duchcovskému družstvu, které zvítězilo 15:12 a přivlastnilo si bronzové medaile.

Trenér Vladimír Panovský našel přesto na adresu svých svěřenkyň slova chvály: „Holky si sáhly na dno svých sil a až do konce se snažily vybojovat pro Tábor místo na bedně. Tento úspěch nám bohužel nebyl souzený, přesto musím všechny hráčky pochválit za příkladnou reprezentaci klubu," zhodnotil turnajové vystoupení kouč táborského Volejbalu.

Sestava Volejbalu: Boušková, Šmahlíková, Šimáková, Novotná, Joštová, Nováková, Krůčková.