„V neděli odpoledne jsme popíjeli kávu před vchodem do herny eXcentre s obsluhujícím personálem a naší telefonistkou, když si zaměstnankyně sázkové kanceláře všimla okolo procházejícího muže. Ten jí nápadně připomínal pachatele, jenž si v prosinci s nožem v ruce odnesl z této herny pět tisíc korun,“ vylíčel včera Řepka našemu Deníku.
Tenkrát v prosinci se zloději podařilo uprchnout a dosud ho policie nenašla. Až díky všímavosti pracovnice kanceláře nad ním spadla klec. Jaromír Řepka ženě v neděli nabídl, aby si sedla vedle něj do taxíku a dali se do sledování podezřelého.
„U nádraží podél parku jsem zastavil, přišel k mladíkovi a řekl mu, že je podobný pachateli, který v prosinci přepadl hernu. Snažil jsem se z něho dostat informace a zároveň mu zabránit v útěku, protože dívka, která jej poznala, už mezitím volala hlídku policie ČR. Ta přijela za pět minut. Dotyčného naložila do auta a odvezla na policejní stanici. Odpoledne jsem se dozvěděl, že se nakonec k prosincovému přepadení přiznal,“ doplnil Ŕepka. Táborským občanům se tak zřejmě podařilo zabránit jeho další nekalé činnosti, která se stala noční můrou všech barmanů a obsluh heren.Celá událost bude mít pro pachatele dohru před soudem.