Vedení FC MAS Táborsko věří, že fanoušci posun uvítají. Nejprve v sobotu 16. května zafandí hokejistům a pak přijdou na stadion Soukeník.

V utkání mezi Táborskem a Zlínem je pořád o co hrát. Domácí tým, který dvakrát ze sebou prohrál, si chce udobřit své příznivce a určitě mu není jedno, jestli skončí v tabulce čtvrtý, nebo šestý. Zlín stále bojuje o postup do Synot ligy, takže na Soukeníku půjde do duelu po hlavě - s cílem vyhrát. Bod pro něho nic neřeší.
Moc dobře to ví trenér FCT Radim Nečas. „Zlín hraje na jaře velmi dobře. Prohrál pouze doma se Znojmem a venku v Olomouci. Od poloviny soutěže tým šlape a netají se tím, že chce postoupit do Synot ligy. Myslím si, že takový soupeř by měl diváky na stadion Soukeník přilákat," uvedl Radim Nečas.

Táborsko je v opačné roli. Naději hrát v úplné (postupové) špičce tabulky ztratilo a navíc se teď potýká se zraněními a nemocemi hráčů. „Chceme dohrát zbytek ročníku důstojně. Máme spoustu problémů, ale šanci dostanou další hráči, kteří dosud tolik nehráli. Musíme si s touto situací poradit. Zlín musí vyhrát, my chceme! Takticky se něho dobře připravíme, nic mu nedáme zadarmo. Měl by to být pro diváky dobrý zápas," uvedl trenér Jihočechů, který nominaci na sobotní zápas udělá/udělal až po pátečním tréninku.
Na podzim Zlín doma porazil Táborsko 3:2.