"Jsme skutečně rádi, že Táborští uchopili hozenou rukavici a zapojili se přátelsky a spontánně do příprav benefičního koncertu, jehož výtěžek bude prostřednictvím Charity Tábor věnován na pomoc lidem na Ukrajině," uvedl za organizátory Pavel Filip.

Dobrovolné vstupné budou návštěvníci moci vhazovat do kasiček Charity. Do posledního halíře bude vybraná částka věnována Ukrajině ve válce. "Podpořili nás prakticky všichni muzikanti, které jsme oslovili, pokud už nehrají na jiném místě," dodal Pavel Filip.

Na koncertě vystoupí: Torzo Tarapacy s Petrou a Járou Bártovými, s Tomášem Hájkem, Honzou Bublem, Dominikem Hlouškem a Evou Emingerovou, Kateřina Syrná, Ondra Kříž, celý skvělý Swing Band Tábor, starosta města Tábor Štěpán Pavlík, Kocour & friends, Corazon s emeritním starostou Jirkou Fišerem, David Kaczor s Lenkou Síbrovou, Václav Vaňura alias Láska, Napříč, Petr Pistulka a mnoho dalších místních muzikantů. Všichni koncert zakončí společným jamem.

Se zdravicí přijde zástupce ukrajinské komunity v Táboře.

"Připravené máme k zakoupení i stužky v barvách Ukrajiny. Výtěžek opět půjde Charitě. Děkujeme všem účinkujícím, kteří vystupují bez nároku na honorář," uzavřel Pavel Filip.