Přesně před rokem získala Střelnici stavební a obchodní firma Karla Dvořáka staršího. Po roce město požádal o transakci v rámci rodiny, neboli převod na syna.

Ani v jeho rukou ale nezakotví na dlouho, protože ji vloží do své firmy Karel Dvořák – obchodní dům. Město má na Střelnici předkupní právo, mělo tedy možnost do plánovaných převodů vstoupit.

„Otevřel se nám legitimní způsob, jak Střelnici získat zpět do majetku. Využití by bylo jasné, chystáme se stavět víceúčelovou halu, tak bychom měli investovat i do kultury," vyjádřila se před hlasováním zastupitelů o převodu domu Michaela Petrová z hnutí Jinak!

K novému vyjednávání o odkupu Střelnice, kterou Karel Dvořák loni získal za pět milionů, opět vyzval i Ladislav Šedivý z KSČM, který 
s prodejem za pět milionů nesouhlasil. „Obdobný scénář použili i v průmyslové zóně a vymanili se tak ze všech závazků," postavil se proti záměru Karla Dvořáka s tím, že jejich klub převod nepodpoří.

Hlasy dostal pouze od radničních zastupitelů, přičemž Jan Babor z ČSSD se hlasování opět zdržel, stejně jako když Střelnici posílali z domu.
Vedoucí správy majetku města Dana Švecová ujistila, že ani po současném převodu město nepřijde o předkupní právo Střelnice. Ohlídá ho čtyřdohoda mezi městem, Karlem Dvořákem i jeho synem a společností, do jejíhož majetku nemovitost přejde.

16. listopadu 2012 obě strany podepsaly kupní smlouvu o převodu Střelnice za 5 milionů do majetku společnosti
Karel Dvořák – obchodní a stavební firma.
13. září 2013 podnikatel požádal o převod na společnost Karel Dvořák – obchodní dům, kterou vlastní jeho syn. Jeho firma se zavazuje plnit všechny závazky
z kupní smlouvy.