Svého zákazníka si našly jak klasické atrakce, tak ty adrenalinové. Nechyběly stánky s množstvím dobrot a občerstvením. Josef Novák si pochvaloval burčák z Moravy. „Měl jsem na něj hroznou chuť a zatím jsem neměl příležitost si ho někde koupit, tak mě moc potěšilo, že ho tu mají,“ usmíval se s kalíškem kvašeného hroznového moku.

Odvážné kousky na Jumping trampolíně předváděla Adéla Pokorná. „Vždy jsem si to chtěla vyzkoušet, nyní se mi to konečně povedlo. Zajímavé je, že se člověk od trampolíny trochu odrazí a zbytek pohybu má na svědomí guma,“ vysvětlovala, jak atrakce vystřelí člověka do vzduchu.

Milovníci adrenalinu mohli vyzkoušet ještě odvážnější pouťová lákadla jako Tornádo, horskou dráhu, pirátskou loď, 4D projektor či Power Trip. Ty nejmenší zaujaly skákací hrady, vodní atrakce, mašiny, auta či světy plné barevných kuliček. Dospělí si mohli vybrat z mnoha druhů pochutin od oříšků, popcornu, zmrzliny, sýrů, uzenin, po hotová jídla. Lidé hojně zastavovali u pultů se sladkostmi či zdobenými perníky. Další zastoupení měly také stánky s hračkami, balonky, textilem, domácími výrobky, bižuterií, keramikou, ložním prádlem či proutěným zbožím.