Ilustrační foto
Nepoučitelný recidivista opět kradl alkohol

Se svým lupem byl však zadržen pracovníkem bezpečnostní služby a předán hlídce městské policie. "Strážníci zjistili, že se zdaleka nejedná o první prohřešek tohoto výtečníka, proto se přestupkem proti majetku bude zabývat správní orgán," vysvětlil tiskový mluvčí městské policie Pavel Šimek.

Ilustrační foto.
Podnapilí mladíci vystříkali hasičák u Jordánu

S podnapilými mladistvými mají táborští strážníci bohaté zkušenosti. V minulém roce vyjížděli na avízo všímavých občanů například k údolní nádrži Jordán, kde se skupinky chlapců i dívek pod parou bavily hrou s hasícím přístrojem či nákupním vozíkem a odpadkovými koši.

Městská policie Tábor. Ilustrační foto.
O víkendu strážníky zaměstnali nezletilí

Se skupinkami bujaře slavících a hýřících mladých lidí se u údolní nádrže setkalo mnoho kolemjdoucích. Sedí na lavičkách, molech i dětském hřišti a dopřávají si nejen laciné víno.

Ilustrační foto
Čokolády kradl ve velkém

Dětských alkoholiků přibývá celostátně, to podhalil i unikátní dotazník Deníku týkající se závislostí. České děti v pití alkoholu vysoce převyšují evropský průměr. Zkušenosti s alkoholickými nápoji má více jak 40 procent šestnáctiletých. Nejraději pijí pivo a destiláty.

Alkohol a mladiství - Ilustrační foto
Dětští alkoholici: Problém je v rodině, varují odborníci