Každý týden vám představíme deváťáky, kteří se loučí se základní školou.

Naše třída se skládá z velice sportovně nadaných lidí. Například Adam je mistr ČR v cyklokrosu nebo Monika, která zvítězila na letní olympiádě mládeže ve skoku dalekém vý-konem 541 cm. Skoro každý v naší třídě se věnuje nějakému sportu od baletu až po fotbal.
Jsme sportovní třída, jak má být. S 9. A se rozloučí: Markéta Bartůšková, Jan Dvořák, Miloslava Hanslová, Filip Kment, Martin Kuraň, Monika Mašková, Vendula Nováková, Radim Pfeifer, Adam Ťoupalík, Martin Vítů, Štěpán Wagner a Lucie Žáčková.

9. A: Jsme sportovní třída.

Jsme třída 9.B s rozšířenou výukou jazyků a díky tomu jsme se podívali do Rakouska, Německa, Itálie a Anglie. A co si my o sobě myslíme? Jsme chytří, milí a stále se pilně učíme :). S učiteli máme dobré vztahy a možná se jim po nás bude i stýskat :). Ve třídě spolu dobře vycházíme a na konci roku bude možná i některým líto, že se po takové době rozcházíme. Třídu 9. B letos opustí: Eliška Benešová, Aneta Boušková, Jakub Černý, Vojtěch Černý, Eva Dolinská, Lenka Formánková, Veronika Kellerová, Martin Kohoutek, Martin Mrázek, Jiří Pazourek, Miroslav Procházka, Ladislav Procházka, Jakub Přibilík, Lenka Rojtová, Dominika Skopcová, Adam Šíma, Petra Šimáková, Lukáš Švec, Dominik Tebich, Adéla Tychtlová, Pavla Včeláková a Martin Voráček.

9. B: S učiteli máme dobrý vztah.