V pátek 30. prosince hraje od 20 hodin skupina Allegro band v táborském restaurantu Crystal. Kapely Nod Nod a Děti deště vystoupí od 20 hodin v klubu Orion. Rocková zábava se skupinou Ježkovy voči se koná od 20 hodin v chotovinském KD.

V sobotu 31. prosince se můžete připojit k XXIX. ročníku Silvestrovského běhu a IX. Ročníku Jistebnické koloběžky. Výdej startovních čísel je v kulturním domu od 8 hodin. Start hlavního závodu je v 10. Zapojit se můžete také do Silvestrovského vejšlapu na kolech. Sraz je na sezimústeckém Husově náměstí v 10 hodin. Večer bude ve znamení oslav konce roku 2011 a začátku 2012. V táborském klubu MP7 hraje dj Vego, v klubu Kotnov Dj Vitto a Martez Ortega, v Recykle music baru Tabor City Rockers Dj´s, v sezimoústeckém Disco Apollo Dan Dobiáš a Fanny, v soběslavském Disco Paluba pouští hudbu Dj Šnek a v bradáčovském restaurantu Dj Braun. Kapela Fresh band hraje ve skopytském KD od 20 hodin. Táborským Crystalem budou znít heligonky.

V neděli 1. ledna se v táborském poutním kostele v Klokotech koná Novoroční varhanní koncert. Od 15.30 hodin zahraje Ladislav Šotek a zazpívá Hana Žvachtová. Jistebnické novoroční namáčení se koná od 11 hodin na rybníku Smolík.

David Peltán