Informace o konání Pivní slavnosti Tábor 2024 potvrdila jedna z organizátorek Nina Cibulková. „Uskuteční se už od čtvrtka 14. do soboty 16. března a nabídnou opravdu bohatou paletu pivovarů,“ popisuje s tím, že účast přislíbilo 22 výrobců, kteří přivezou na 100 druhů oblíbeného alkoholického nápoje.

Upozorňuje, že pořadatelé připravili i pestrý doprovodný kulturní program. „Moderátorem večera se stane Vladislav Slezák, pro návštěvníky jsou přichystané pivní soutěže a aktivity a vystoupí známé kapely mimo jiné Alkehol, Keks, Peshata, Mňága a Žďorp,“ vyjmenovává Cibulková. Hudební produkce se uskuteční v hlavním sále hotelu Palcát.

Připomeňte si prostřednictvím fotografií Davida Peltána, jak to na festivalu vypadalo v roce 2017.
Pivní slavnosti nabídnou v Táboře kromě přehlídky pivovarů i řadu koncertů

Pro milovníky a milovnice piva lze prozradit, že na táborských slavnostech bude možné ochutnat lahodné moky od ležáků po speciály. I letos pivovary se svými výrobky soutěží o poháry v několika kategoriích. „Návštěvníci se budou moci zapojit do hlasování o nejlepší ležák, výčepní pivo a speciál, lístky přímo na vybraný termín si mohou lidé kupovat už nyní v předprodeji,“ dodává další z pořadatelů Martin Bednář. Všechny prezentované pivovary naleznete ZDE.

Těšit se můžete na menší regionální pivovary jako Křížek, Obora, Chotěboř, Balík Transformátor, Soběslavský pivovar i vzdálenější producenty piv jako Board, Hulvát, Bizon, Trilobit, Purkmistr, pivovar Pacov, či Stráž nad Nežárkou a další. Nebudou chybět známé značky jako Bernard, Svijany, Staropramen a jiné. „Oproti loňskému roku otevřeme také druhé poschodí, kde budou dva stánky s pivem patřící pivovaru Board a Poutník,“ uzavírají organizátoři novinkou.

Vstupenky na jednotlivé dny je možné zakoupit v síti TicketStream. Vstupenky lze zakoupit také přímo na recepci hotelu Palcát v Táboře. Permanentka na celé tři dny stojí 830 korun, víkend na slavnostech 580 korun, čtvrtek 280, pátek 380, sobota 420 korun.