První A v Základní škole Husova v Táboře navštěvuje dvaadvacet žáků: Magdalena Bestová, Nikola Dufková, Andrea Fischerová, Sára Hellingerová, Jan Hořčička, Pavel Hořejší, David Jiroušek, Karel Kohout, Nikola Krýslová, Barbora Lomecká, Adélka Nguyenová, Jan Panuška, Tomáš Pintr, Natálie Pokošová, Michaela Růžičková, Nikol Schubertová, Kateřina Slámová, Natálie Sulková, David Šolja, Adam Štembera, Samuel Tichý a Kristýna Vonaká.

Otázka dne: Na co se nejvíce a nejméně ve škole těšíte?

Natálie.

Natálie

Do školy jsem se těšila na tělocvik a český jazyk. Už umím i trochu číst a psát, tak se těším, že se to naučím líp a budu si umět přečíst pohádku. Na matematiku jsem se moc netěšila, ale už umím počítat do deseti.

Magdalena.

Magdalena

Moc jsem se těšila na matematiku, protože mě moc baví počítání. Ale na český jazyk jsem se tak moc už netěšila, nebaví mě číst ani psát. Ale budu se to muset naučit. Nerada chodím taky na tělocvik. 

David.

David

Do školy jsem se moc těšil. Nejvíc na matematiku, protože už umím sám počítat až do stovky. Taky se moc těším na přestávky. Nejméně oblíbeným předmětem je tělocvik, ten moc rád nemám.

David.

David

Nejvíc jsem se těšil na keramiku, sportovku a fotbal. A těším se až půjdeme na horolezeckou stěnu. Zatím mi jde nejvíce český jazyk, ten mě i docela baví. Ale úplně nejvíc se těším až bude oběd a já se půjdu najíst.

Barbora.

Barbora

Nejvíce jsem se těšila na anglický jazyk. Už ho máme dokonce i v první třídě. Těšila jsem se taky na matematiku, protože ráda počítám. Nejmíň na tělocvik, protože se tam sportuje. Radši bych jezdila venku na kole.

Pavel.

Pavel

Do školy jsem se těšil hlavně na tělocvik. Na takový český jazyk ani moc ne. Ale úplně nejmíň jsem se těšil na matematiku. I když umím už počítat do stovky, tak nevím, proč se na ni netěším.

Autor: Lucie Vobořilová