Táborská nemocnice nabízí studentům medicíny nejen dobrovolnou praxi, kdy mohou strávit dva až tři dny na oddělení podle vlastního výběru, ale také stipendijní program, který jim zajistí cenné zkušenosti a finanční podporu při studiu.

Stipendijní program umožňuje studentům absolvovat odborné stáže na akreditovaných pracovištích, získat zajímavou práci ve velkém zdravotnickém zařízení a možnost spolupráce s uznávanými zdravotníky. Pro studenty je to jedna z aktivních forem, jak se mohou připravit na své budoucí pracovní uplatnění, protože získání zkušeností pomocí praxe je ten nejlepší způsob.

Nový laparoskopický trenažér využijí zejména lékaři chirurgických oborů v Nemocnici Tábor.
Nemocnice Tábor získala laparoskopický trenažér. Poslouží k zdokonalení chirurgů

"V naší nemocnici poskytujeme i další možnosti vzdělávání, různé benefity, motivační programy a podporujeme odborný růst dle oboru a zájmu studentů. Během praxe či stáže lze využít ubytovnu i stravování v jídelně přímo v areálu nemocnice," dodává mluvčí Nemocnice Tábor Jana Háková.

Podmínky stipendijního programu v táborské nemocnici.Podmínky stipendijního programu v táborské nemocnici.Zdroj: Archiv Nemocnice Tábor

Zájemci o stipendium se mohou přihlásit na personálním oddělení prostřednictvím mailu: lucie.belska@nemta.cz.