„Usilovně pracujeme na tom, abychom mohli naše legendární smažené kuřecí kousky nabídnout co nejvíce zákazníkům, a to nejen ve velkých městech, ale také právě v regionech. Otevřít restauraci v druhém největším jihočeském městě bylo tedy logickým krokem,“ uvedl Libor Hubík, prezident značky KFC pro Česko, Rakousko a Německo.

„Velmi nás těší, že díky otevření nové restaurace můžeme podpořit také zaměstnanost v regionu. V KFC nabídneme zhruba 60 pracovních míst, na různé typy úvazků a pozic. Nábor stále probíhá, lákadlem pro nové zaměstnance může být velká příležitost k rozvoji na manažerské pozice nebo flexibilní plánování směn,“ upřesnil Libor Hubík.

Pyšní se konceptem otevřené kuchyně

Restaurace o rozloze 300 m2 se otevřela na Soběslavské ulici v obchodní zóně zvané Stop Shop. Nabídne 86 míst k sezení uvnitř, ale také 24 míst na zahrádce. Nová restaurace se pyšní konceptem otevřené kuchyně, aby zákazníci mohli sledovat přípravu jejich jídla „live“. Nechybí ani samoobslužné kiosky.

Tábor během čtvrtečního podvečera rozsvítil svůj vánoční strom.
OBRAZEM: Tábor rozsvítil svůj vánoční strom

Řidiče jistě potěší Drive-Thru, ale také čerstvá novinka – služba KFC Collect. Zákazníci si své objednané čerstvé kuřecí pochoutky mohou vyzvednout ve vybraný čas buď přímo v restauraci, v Drive-Thru, kde se tak zkrátí doba čekání, nebo na speciálně označeném místě u parkoviště restaurace - Parking Pick up.

„V první čtvrtině příštího roku také počítáme se spuštěním služby KFC Rozvoz, takže si na našich šťavnatých kuřecích kouscích pochutnají i ti, kdo rádi objednávají z pohodlí domova s dovozem až ke dveřím,“ uzavřel Libor Hubík.

Gump v táborském Klíčku
OBRAZEM: Do Klíčku v Záluží zavítal pes Gump

V letošním roce plánuje KFC v Česku dosáhnout počtu 115. restaurací, poslední v letošním roce by měly otevřít v Trutnově a na D1 v Ivanovicích.