Hotel Gold Chotoviny zve na
BEAUTY & WEDDING DAY
Moderuje: David Kropík
sobota 8. listopadu 11 – 18 hodin
Beauty:
– plastická a estetická chirurgie;
kadeřnice; vizážistka; masáže;
móda pro vaše nejmenší.
Od 15 hodin přednáška českého předního sexuologa Jaroslava Zvěřiny na téma Proměny sexuálních rolí
Od 17 hodin přednáška Adrianny
Natalie Brandejsové a Dušana Vlčka na téma Omlazovací metody obličeje
Wedding:
– odborná svatební konzultace;
svatební show – proměna v nevěstu;
floristická show;
ukázka svatebních šatů kolekce 2015; ukázka svatebního designu;
ukázky svatebních menu;
ukázka svatebních vozidel;
svatební novinky pro sezónu 2015
Svatomartinský lampionóvý průvod v Dražicích
Dne 7. listopadu od 17:30 hodin vyrazí průvod s lucernami od školy v Dražicích.
K navození atmosféry přispěje zhasnuté osvětlení v celé obci.
Bude se vyprávět legenda o svatém Martinovi.
Průvod končí na hřišti, kde je připravené pro zúčastněné občerstvení a ukončen bude ohňostrojem.
Všichni jsou srdečně zváni.
SVATOMARTINSKÉ SÁZENÍ TŘEŠNÍ v Nadějkově
na obnovené obecní cestě vedoucí od Homolské k Rajchlově pasece
sobota 8. listopadu ve 14 hodin
Nachystáno je 40 třešní, kůly,
chráničky, vazačky, koník Lorenz na
vožení dětí, tekuté ohřívače, špekáčky, martinské podkovy, jmenovky na stromy, lucerny na vytvoření „veřejného osvětlení" aleje a malé překvapení.
Vezměte si rýče a kdo může,
přineste i palici na kůly.
Milovníci lampiónů si mohou užít
průvod, který zakončí akci.
Zábava v Bechyni
Zahraje bechyňská kapela Errror
a táborská kapela
Vivat Black Sabbath.
V pátek 7. listopadu ve 20.30 hodin
ve velký sál kulturního domu Bechyně.
Lampionový průvod s pohádkou ve Veselí nad Lužnicí
Divadýlko na schodech Sezimovo Ústí
zve na pohádku
O DVOU SKŘÍTCÍCH
Po pohádce následuje
od 17 hodin lampionový průvod
od kulturního domu na Alešovo nábřeží.
sobota 8. listopadu v 16 hodin
Malý sál kulturního domu Veselí nad Lužnicí
Akci pořádá o. s. Semaforáček
Na co do kina v sobotu:
CINESTAR ČESKÉ BUDĚJOVICE
ulice Milady Horákové
tel. 385 799 999, 385 799 998
3D představení
Včelka Mája..........od14.30
Standardní představení
Andělé všedního dne od 16.40
Annabelle od 17.00
Co jsme komu udělali? od18.50, 21.00
Drákula: Neznámá legenda od 14.30, 16.30
Falešní poldové od 18.30
Interstellar od 15.30, 16.30, 18.40, 20.00, 20.45
John Wick od 19.10, 21.20
Mapy ke hvězdám od 14.20
Mezi náhrobními kameny od17.45
Pohádkář od 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00
Škatuláci od 14.50
Včelka Mája od 14.00, 15.45
Zmizelá od 20.15
SVĚT TÁBOR
Včelka Mája (3D)od 17.30
Pohádkář od 20.00
SOBĚSLAV
Včelka Mája od 17.00
Krok do tmy od 20.00