NEDĚLE

PLANÁ NAD LUŽNICÍ

Úklid Lužnice. U řeky za školou se sejdou už v 10 hodin všichni ti, kteří chtějí pomoci při tradičním jarním úklidu břehů Lužnice. Akci pořádá plánský Rybářský kroužek Feeder.

SOBĚSLAV

Burza a trhy drobného zvířectva. Za branami areálu chovatelů ve Slovenské ulici bude od 7 do 11 hodin pořádně živo. Navštíví ho všichni ti, kteří chtějí nakoupit či prodat nejrůznější zboží spojené s chovatelstvím a pěstitelstvím včetně farmářských produktů.

TÁBOR

14. Velikonoce s Jesusem. Už po čtrnácté v historii ožije v Táboře pozoruhodná charitativní akce, která nejen nasytí hudební fajšmekry, ale především pomůže těm, kteří to potřebují. Tentokrát se stane od 19 hodin jejím centrem sál Společenského centra Univerzita. Tábor Superstar Band se svými hosty a taneční skupinou Coda znovu oživí příběh rockové opery Jesus Christ Supestar. Kromě toho se zpestří benefiční večer také vystoupení After Hours a Krantofel. Výtěžek z akce půjde na pokrytí základních provozních potřeb maminky Moniky a batolete Tomáška, kteří se ocitli v mimořádně těžké životní situaci.

TUČAPY

Velikonoční koncert. V tučapském kostele sv. Jakuba se od 16.30 hodin uskuteční koncert táborského pěveckého sboru Hlahol.

KINO:

Tábor
15.00 Perníkový dědek;
17.30 Sherlock Koumes;
20.00 Ready Player One: Hra začíná

Sezimovo Ústí
15.00 Sherlock Koumes;
17.30 Tátova volha;
20.00 Operace Entebbe

Mladá Vožice
16.30 a 19.30 Bajkeři

PONDĚLÍ

PLANÁ NAD LUŽNICÍ

Velikonoční koncert. Důstojně zakončit velikonoční svátky mohou obyvatelé Plané v kostele svatého Václava. Od 17 hodin se tam koná koncert, na kterém vystoupí Žesťový soubor TaKvintet, pěvecký sbor Harmonie, Hana Žvachtová a Martina Pechová.

SOBĚSLAV

Velikonoční koncert Anonym Voice. V kostele Českobratrské církve evangelické se od 18 hodin koná koncert domácího pěveckého sboru Anonym Voice a jeho sólistů i hostů.

VESELÍ NAD LUŽNICÍ

Koledníci v ulicích. Sváteční pondělí ve Veselí nad Lužnicí oživí zajímavá tradice. Do ulic města se v dopoledních hodinách vydají koledníci oblečení do dobových blatských krojů. Předcházet jejich koledě bude od 8 hodin velikonoční mše svatá v kostele Povýšení svatého Kříže.