Hlasování:
Přinášíme výběr několik témat, o nichž jste během čtyř let slyšeli už několikrát. Současné vedení města je nevyřešilo. Na webu dávejte do čtvrtečního poledne hlas té akci, kterou by podle vás noví zastupitelé měli vyřešit nejdříve. 

1. Křižíkovo náměstí 
Po rekonstrukci centrální křižovatky se výrazně zhoršil průjezd centrem Tábora. Již přes rok se tvoří kolony ze všech směrů. Nejhorší je výjezd od parkán a od hráze Jordánu.

2. Cena kubíku vody 
Koncem září oznamuje Vodárenská společnost Táborsko, v níž jsou společníky Tábor, Sezimovo Ústí a Planá nad Lužnicí, svým odběratelům novou cenu pro období od 1. října do posledního září následujícího roku. Sazba za kubík je občany velmi kritizovaná, patří k nejvyšším v republice.

3. Odpočinková zóna Komora 
Tábor už čtyři roky řeší následky špatně uzavřené smlouvy o pronájmu cizích pozemků, na nichž areál stojí. Dohoda stále není na světě a zřejmě budou muset nastoupit soudy. Táboru hrozí, že se mu areál prodraží.

4. Budějovická ulice 
Rekonstrukce hlavní tepny v Táboře se řeší už řadu let. Stále však vedení radnice nepředložilo takový projekt, se kterým by souhlasili jak občané, tak i opoziční kolegové. Přitom kraj je připravený svůj díl již zrealizovat.

5. Doprava v Čekanicích 
Příměstskou čtvrť trápí neřešený průjezd nákladních aut. Občanům by pomohlo, kdyby se původní obchvat Tábora nestal součástí D3, čímž by zůstal nezpoplatněn. Zatím se to prosadit nepovedlo.

6. Spojnice Tesco – Slapy 
Stejný evergreen jako obchvat. Na tuto spojnici čekají především lidé z Lužnické a Údolní ulice, přes které rovněž projíždějí nákladní auta. Silnice by urychlila i cestu na sídliště, stavět ji ale bude kraj. Město ji musí prosazovat.

7. Zaměstnanost 
Tábor dosud nezískal žádného investora do své průmyslové zóny ve Vožické ulici. Přitom nezaměstnanost je stále vysoká. Práci teď v Táboře hledá 4963 lidí a volných míst je jen 584. Loni touto dobou bylo bez práce 4455 lidí.