Toto dílo jistě zanechalo nesmazatelnou stopu v srdcích diváků a připomnělo jim, jak moc může umění obohatit životy. Malé i velké návštěvníky bavily postavy jako skřítek Medumil, princezna Viktorie a Blanka, zlý pán podsvětí Vorchys se svými sloužícími nemrtvým, čarodějnice Tauris, víly a další kouzelné bytosti, co do pohádek patří.

Muzikál Kouzelná zahrada sklízí úspěchy, 4. listopadu se představí i v Táboře.
V táborském divadle rozkvete Kouzelná zahrada, mladí umělci přivezou muzikál

Toto divadelní představení překvapilo a nadchlo všechny přítomné. Herci vynikli ve svých rolích a vdechli život a příběh postavám s velkou vášní a láskou k umění. Dokázali publikum nejen přenést do tajemné říše, ale také je vtáhnout do dobrodružství plného pletich, přátelství a magie. Nechyběla ani nutná dávka nadsázky a humoru pro odlehčení a spousta písniček. Kostýmy a scénografie se staly dalšími klíčovými prvky, které přispěly k celkovému dojmu. 

Muzikál Kouzelná Zahrada má za sebou již devět úspěšných repríz například v Praze, v Hradci Králové, ve Svitavách a dalších městech, v Táboře se představil poprvé. Má odezvu u dospělých i dětí, které jsou hlavní cílovou skupinou. Úspěšnost vystoupení reflektuje talent mladého umělce, multiinstrumentalisty, skladatele a autora muzikálu Stanislava Poslušného. Divadlo pro radost předává divákům radost z hudby a silný kulturní zážitek. Členy jsou mladí talentovaní zpěváci, výjimeční studenti či absolventi hudební školy a konzervatoře.