Roudná

Ivo a Štěpánka Beljasinovi z Prahy se svou čtyřletou Nikolkou navštěvují kemp Pohoda již asi devět let. Mírně se prý zdražily ceny, ale s tím Beljasinovi počítají. „Je to srdcová záležitost. Jsme na tento kemp a lokalitu zvyklí, jezdí sem hodně Pražanů a jsme tu jako velká rodina. Loni jsme třeba nasbírali dvacet kilogramů hub. Velice příjemně nás překvapily nové sprchy a sociální zařízení, to je vážně super! Když nemusíme přes léto do Prahy, zůstáváme zde i delší dobu,“ sdělili Beljasinovi, kteří se slunili před sobotním obědem. Jediným nedostatkem kempu by prý mohla být absence hotových jídel.

Zárybničná lhota


Karel Kučera s manželkou Danou a malým synem Karlem mají v oblibě kemp u Knížecího rybníka. Sezonu již zahájili druhého května, kdy do tohoto kempu začali jezdit na víkendy. Láká je především krásné přírodní prostředí a rybaření, houbaření, sběr borůvek i koupání.
V hlavní sezóně jezdí i na dovolenou a delší pobyt. „Sezona se postupně rozjíždí, začíná se víkendovými pobyty a na to navazují týdenní a delší pobyty. Každý rok opravujeme a vylepšujeme kus kempu, aby návštěvníci měli pěkné prostředí,“ naznačil vedoucí kempu Martin Tůma.