Například v neděli odpoledne "Jentaktaci" vystupovali ve veselském domově seniorů, odkud jsou i snímky Stanislava Tošnera. Službu domova pro seniory poskytuje TEP - Centrum sociálních služeb.

A Pavel Jarčevský na svém facebookovém profilu na adresu atmosféry koncertu napsal, že čím dál častěji si pokládá otázku, proč vlastně hraje, jaký to má smysl kromě problémů, které mu ta sobecká droga zvaná potlesk způsobuje. "Cesta k nalezení odpovědi je pro mne, myslím, přes všechny nabyté zkušenosti dosti zdlouhavá. Ale přesto se mi zdá, že v neděli jsem po té sotva znatelné pěšince ušel nezanedbatelný kousek. Hraju vlastně proto, abych po sobě někde prostřednictvím toho, co aspoň trochu umím, zanechal stopy radosti," říká.

Folk mezi řekami: Druhý ročník trio.
Folk mezi řekami: Jen tak tak hostil Dobrý ročník trio

Pro Deník připsal: "TEP, jednoslabičné slovo, tři písmena, která mají ve Veselí nad Lužnicí konkrétní význam - terapie, empatie, péče. Proto nás muzikanty z kapely Jen tak tak oslovila výzva domova seniorů TEPu, abychom pro její klienty uspořádali hudební vystoupení. Neváhali jsme ani vteřinu nejen proto, že víme, jak vděčnými a vnímavými posluchači folku jsou lidé starších generací. Opravdu upřímně jsme se na tento koncert těšili. Nakonec však výsledek až neskutečně předčil naše očekávání a po posledním přídavku, který si s námi společně zazpívali naši vděční posluchači, jsme se neubránili slzám dojetí. Lidé, jejichž osudy by vydaly na statisíce stran románů, nám totiž znovu dokázali, že hudbu lze vnímat i jinak než pouze jako shluk zvuků."