V Písku a v Táboře vznikla takzvaná mobilní výdejní místa. To znamená, že zákazník bude mít dvakrát týdně možnost si ve svém městě vyzvednout i rozměrnější zásilku. Zboží objednané online je nyní možné prostřednictvím služby Klikni a vyzvedni nasměrovat přímo do Písku či Tábora.

Výdej objednávek v Písku bude probíhat vždy ve čtvrtek a sobotu v čase od 16 do 17 hodin na parkovišti u Tesca na adrese Nádražní 2590.

Mobilní výdejní místo je na parkovišti píseckého Tesca.Mobilní výdejní místo je na parkovišti píseckého Tesca.Zdroj: Poskytla IKEA

Zásilky se budou vyzvedávat přímo ze zaparkovaného a viditelně označeného vozu.

Ilustrační foto.
IKEA otevřela výdejní místo svého zboží v Budějovicích

V Táboře bude nákladní vůz přistaven každý čtvrtek a sobotu od 14 do 15 hodin na parkovišti u Tesca na adrese Soběslavská 3038.

Mobilní výdejní místo je na parkovišti táborského Tesca.Mobilní výdejní místo je na parkovišti táborského Tesca.Zdroj: Poskytla IKEA

Poplatek za vyzvednutí je pro členy věrnostního klubu IKEA Family jen 99 korun, běžná cena pak 299 korun. Ve srovnání s doručením domů, a to především u rozměrnějších a těžších zásilek, je to podstatně levnější varianta.

Výdejní místa v Písku a Táboře bude zásobovat obchodní dům IKEA Zličín. Zde se tedy také dá zkontrolovat dostupnost vybraného zboží.

První výdejní místo na jihu Čech bylo otevřeno v Českých Budějovicích, a to v březnu roku 2021. Funguje v obchodní zóně u Globusu v Českém Vrbném. Začátkem letošního roku navíc IKEA otevřela v českobudějovickém IGY centru i plánovací studio.