Koncert Hudby Hradní stráže a Policie ČR začne ve čtvrtek od 19 hodin v Divadle Oskara Nedbala. Jak nám řekl Petr Čížek, prezident Lions Clubu Tábor, Hudba Hradní stráže a Policie ČR je výjimečným hudebním orchestrem, který zajišťuje hudební doprovod při státních ceremoniích na Pražském hradě.

„Diváci se můžou těšit na hezký umělecký zážitek. Je pro nás velkým úspěchem, že se nám orchestr podařilo dostat do Tábora už potřetí,“ dodal Petr Čížek. Podle něj za to vděčí dobré spolupráci s plukovníkem Václavem Blahůnkem, šéfdirigentem Hudby Hradní stráže a Policie ČR.

V první polovině koncertu návštěvníci uslyší operetní melodie, ve druhé melodie muzikálové. Společně s Hudbou Hradní stráže a Policie ČR vystoupí Miroslava Časarová, Gabriela Urbánková a Tomáš Savka. Poslední vstupenky je možné zakoupit dnes od 18 hodin ve vestibulu táborského divadla.

Výtěžek bude věnován organizacím, které pomáhají lidem s poruchami zraku, sluchu, ale také lidem s mentálním či kombinovaným postižením na Táborsku, znevýhodněným dětem a lidem s vývodem.