Stašková se tak postavila nejen proti svému expartnerovi, ale i proti soudu. Ten totiž chlapce svěřil do péče otce. Rokos se nyní o život malého Honzíka strachuje, neboť jeho bývalá partnerka vyhrožuje, že než by mu syna vrátila, raději zabije sebe i dítě. Se svěřením dítěte do péče otce se nesmířila.
„Nevím, kde jsou. Ona údajně žije se svým přítelem a Honzíka mají s sebou. Kde se ukrývají, nevím. Snad někde v okolí Mariánských Lázní. Naposledy máme zprávy, že byly někde na severní Moravě,“ řekl nešťastný otec.
Každý víkend nyní objíždí na západě Čech všechny možné ubytovny, motely, hotely v naději, že svého syna objeví. „Určitě se Honzík nemá nejlíp. Tady mu ale nic nechybí. S matkou se zřejmě potlouká bůhví kde, a dokonce prý přespávají v autě. Co to je pro malé dítě za život, vláčet se někde po republice? To si má hrát a mít pořádné zázemí,“ zlobí se Rokos.
Policie sice vyhlásila po Antonii Staškové a malém Honzíkovi celostátní pátrání, vše ale zatím bezvýsledně. Navíc hrozí, že chce Stašková se synem utéct do zahraničí.
Žena se podle slov Rokose může pohybovat v červeném Fordu Eskort registrační značky 1K2 6273.
Stašková má kromě Honzíka další tři děti, z nichž dvě před lety za záhadných okolností zemřely. Šestnáctiletou dceru vychovává babička. „Matka se může s dítětem pohybovat po celém území republiky, veškeré poznatky o jejich pohybu mohou svědci volat na linku 158,“ doplnila mluvčí jihočeských policistů Jana Kameníková.