Jak informovala za pořadatele mluvčí Promoligy Hana Krejčí, výstava prostřednictvím velkoformátových obrazů odhaluje, co jedinečného vzniká ve firmách na území Čech, Moravy a Slezska z pohledu výzkumu, vývoje i kreativní produkce. K vidění v Táboře bude do 25. dubna.

"Fyzicky na náměstí T.G. Masaryka, ale rovněž v online podobě, se mohou všichni příznivci inovací a umělecké fotografie seznámit s úspěchy českého průmyslu doma i ve světě. Skrytá zákoutí včetně zajímavých poznatků, které česká média sdílejí z industriálního prostředí pouze výjimečně, budou pro návštěvníky přístupná až do 25. dubna u Vyšší odborné školy," uvedla.

Nejlepší smažák v Táboře dělají podle čtenářů Deníku v Jídelně Dusík v Tomkově ulici.
Nejlepší smažák v Táboře dělají u Dusíka. Tradiční jídelna nemá konkurenci

Panely výstavy Czech Industry Photo.Panely výstavy Czech Industry Photo.Zdroj: ČTK/Václav Kropáček

Czech Industry Photo je podle jejích slov realizováno bez státních a evropských dotací za podpory nadšenců, spolupracujících subjektů, asociací a partnerů, kteří v kreativní průmyslové osvětě spatřují důležitost a smysl. "Tato edukativní putovní přehlídka, jež vznikla na podporu průmyslové osvěty a zaměstnanosti, bude k vidění až do června letošního roku v deseti městech Čech a Moravy. Pořadatelem výstavy je v rámci společenské odpovědnosti PROMOLIGA® – komunikační agentura.