Dvoudenní festival se tentokráte uskuteční celý online, živě a navíc zdarma. A to ve čtvrtek 19. a ve čtvrtek 26. listopadu 2020 vždy od 16.00 do 21.00. Zájemci se mohou těšit na pestrý program v podobě přednášek, workshopů i hudby.

Letošní ročník festivalu Kamba Student se přesouvá z důvodu koronavirové situace do online prostředí. Workshopy a přednášky probíhají přes Zoom. Doprovodný program živě na Facebooku.

Festival je rozdělen do dvou dnů, v každém se můžete těšit na zajímavý program pro všechny věkové kategorie. Seznam řečníků a doprovodný program najdete níže.

ŘEČNÍCI:

- Vendula Nováková - fyzioterapeutka, téma: Zdravý pohyb, zdravý sport, zdravý sed ve škole (základní zákonitosti našeho těla - jak poznat, že je něco špatně a jak si sám pomoci)

- SlowTech - lektorka Michaela Slussareff, téma: Digitální závislosti - co za nimi stojí, jak je rozeznat a jak jim předcházet

- Kateřina Čížková - psycholožka, terapeutka pro děti s autismem a dospělé, téma: Radical self-care

- Barbora Vavřichová - psycholožka, autorka blogu www.self-care.cz, workshop téma: Co dělat, když mi není fajn

- Andrea Kretíková - lektorka, poradkyně v oblasti psychologie a kyberpsychologie, téma: Jak lépe porozumět internetovému prostředí a bezpečněji se v něm pohybovat

DOPROVODNÝ PROGRAM:

Chalupski / skladatel, klavírista, a kytarista Václav Chalupský. Jeho tvorba balancuje na pomezí post-klasické hudby a minimalismu. V roce 2019 nezávisle debutoval albem Vortex, na kterém se producentsky podílel David Zeman z táborské formace Kalle.

Chili Ta Thuy / zpěvačka, kuchařka, účastnice pořadu MasterChef Česko 2020 v TOP16, profi hráčka amerického fotbalu v týmu Prague Harpies. Vystoupí ve stylu RnB soul, doprovází kytarista Igor Polóny.

Pro podrobné informace o programu, prosíme, navštivte náš web www.kambafestival.cz nebo událost na Facebooku: https://fb.me/e/3C0W7v6nr.

Festival je letos zdarma. Prosíme ale, aby se všichni zájemci akreditovali, viz odkaz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc96RUI2hIQHuwC772gpWWj63oypTtUov4VxV8MvJI8XvaEzw/formResponse/

Tento rok také nabízíme možnost zajistit potvrzení o účasti studentům, např. pro studijní potřeby nebo přijímací řízení (psychologie apod.).

Akci pořádá nezisková organizace Kamba, která vznikla v Táboře v roce 2016 s potřebou nabízet zdravotníkům možnost obnovení síly pro vykonávání své profese. Tak vznikl i KAMBA festival, který se poprvé uskutečnil v roce 2017. Po prvním ročníku jsme obdrželi více než 50 pozitivních zpětných zpráv. To nám dodalo energii a ukázalo, že takový formát (kombinace přednášek, workshopů, divadla a hudby) je správná cesta.

V roce 2018 jsme poprvé založili další minifestival, a to KAMBA STUDENT, který se tradičně koná v termínu původně určeném pro studenty. První ročník se konal v březnu v Kampusu Hybernská: jeden den plný workshopů a přednášek na téma “Začít u sebe!”

Valérie Dvořáková