Program festivalu odstartoval už v pátek v 16 hodin na náměstí T.G.M. před zemědělskou školou. O hodinu později se do vzduchu vzneslo pět stovek balónků s čokoládovými přáními. Nechybělo u toho ani vystoupení kouzelníka.

V sobotu se návštěvníci festivalu čokoládově naladí už od 10 hodin. Po celý den mohou ve velkém sále Střelnice asistovat živému vaření, módní přehlídce čokoládových klobouků a doplňků, degustacím a soutěžím. Sami se pak mohou zapojit do kouzlení s čokoládou prostřednictvím tvořivých dílen.

Všechno navíc zpestří setkání s řadou zajímavých a známých hostů. Malý sál Střelnice nabídne coby součást festivalu několik pozoruhodných divadelních představení prošpikovaných vystoupeními kouzelníka Peta.

Chybět nebude čokoládové wellnes či degustační stan a festivalem pochopitelně ožije i samotné Muzeum čokolády, kde je rovněž přichystaný pestrý program.

Neděle se pak už od 9 hodin opět promění v nekonečný degustační den, při kterém dostanou vaše chuťové pohárky opravdu zabrat. Podrobný časový program je možno nalézt na webu www.festivalcokoladytabor.cz.