Barman s provozovatelem nenechali ale nic náhodě a útratu se nenechali jen tak jednoduše utéct. Na nic nečekali a povedenou trojici se rozhodli pronásledovat až do parku na Husově náměstí. Tam se ale pachatelé ztratili ve tmě. O pomoc proto požádali městskou policii.

„Hlídka při prohledávání parku muže přistihla, ti ale hned začali utíkat. Strážníkům se dva podařilo zadržet na nádvoří budovy městského úřadu, když se ukrývali za dodávkou. Třetího výtečníka dopadla až na parkovišti před vlakovým nádražím, kde se později sešel se svými společníky po jejich propuštění hlídkou," popsal cestu k fanouškům, kteří se jen marně domnívali, že jim posezení v baru vyjde levně, Pavel Šimek za městskou policii.

Mýlili se. Celá akce se odehrála jen kvůli útratě 325 korun, kterou nakonec za sebe i kamarády zaplatil jeden ze zadržených mužů.

„Mladíky ve věku 30, 32 a 38 let teď čeká správní řízení, protože se dopustili přestupku proti majetku. Za něj lze uložit pokutu do výše 15 tisíc korun," dodal Pavel Šimek.