Hrát se bude v DON klubu, na jevišti a také v Divadelní zahradě, která je nyní v rekonstrukci.

Program započne komentovanou prohlídkou s autorem uměleckých fotografií z rekonstrukce diváckých prostor DON Tábor Richardem Hodonickým, a to v úterý 9. června.

OBLÍBENÉ SCIENCE CAFÉ I LISTOVÁNÍ

Diváci se podle Veroniky Zemanové, která má na starosti PR a výstav, mohou dále těšit na poutavou Science Café se známým hudebním kritikem, esejistou a scénáristou Pavlem Klusákem, Smyčcový kvartet Yolo, Andělem oceněnou Dorotu Barovou, tradiční LiStOVáNí.cz, klavírní recitál talentované Barbory Brabcové, která zahraje na čerstvě zrenovované divadelní křídlo PETROF, one-man kabaret krále iluzí Vojty Švejdy, rozvernou hru vykreslující bouřlivý život slavného malíře Petra Brandla v podání pražského souboru Geisslers Hofcommoediantem a Tanec Praha 2020.

"Veškeré události samozřejmě proběhnou za přesně daných podmínek tak, aby byla zajištěna bezpečnost diváků i účinkujících," dodala Veronika Zemanová.

Pod symbolem „Plus“ podle ní zároveň vznikla mimořádná předplatitelská skupina s osmi tituly známých českých soukromých a nezávislých divadel, která v současné době potřebují pomoc veřejnosti. "Řadu divadlo představí v následujících dnech," upřesnila.

Vstupenky na červnový program i předplatné Plus budou v prodeji od 25/5.

PŘEDPLATNÉ JARO 2020 PŘELOŽENO

Drtivá většina titulů nebyla v rámci jarní sezony díky nastalé situaci odehrána. "Z toho důvodu se divadlo rozhodlo přeložit neodehraná představení na podzim a podržet předplatitelům místa v hledišti. Předplatenky zůstávají v platnosti," uzavřela dobrou zprávou. Platí také již zakoupené vstupenky na přeložená představení, jejichž termíny divadlo postupně zveřejní na svých webových stránkách.