Na zastávce Čápův Dvůr staví během celého víkendu všechny vlaky včetně rychlíků. Auty se začal plnit i vnitroblok určený pro rezidenty, po 9. ráno tam stálo na 30 osobních vozů, jeden blokoval příjezdovou cestu, kde je umístěna značka zákaz zastavení. Na letišti je připravena obří parkovací plocha pro všechny návštěvníky.

Veřejné parkoviště stojí 100 korun na den, tzv. campers (táborníci s přespáním) zaplatí 400 korun na den, za autobus na den se platí 500 korun. Na závodech se předvede celosvětová špička ze států jako USA, Itálie, Japonsko, Belgie, Francie, Španělsko, Německo, Kanada, Švýcarsko, Rakousko, Polsko, Austrálie, Slovensko, Švédsko, Finsko, Holandsko a dalších. Má se stát rozlučkovým závodem bohaté cyklokrosové kariéry české legendy Zdeňka Štybara.

Mistrovství světa v cyklokrosu v Táboře
Je rozhodnuto! Zdeněk Štybar pojede v Táboře štafetu. Na videu Balogh zahájil MS

MS lze sledovat díky přímým přenosům České televize na ČT Sport i online ZDE.

Česká reprezentace čítá na 31 reprezentantů. Mistrovství světa (MS) v cyklokrosu se v Táboře koná počtvrté. Program začal v pátek 2. února ve 12.30 h štafetami, v sobotu 3. února se fanoušci mohou těšit na juniorky, muže U23 a ženy Elite. V neděli 4. února pak následují kategorie junioři, ženy U23 a muži Elite. Vstupenky na šampionát lze zakoupit na oficiálním webu akce. Podrobný program ZDE

Pro diváky je zásadní informací například, jak platit během cyklokrosového šampionátu v areálu za občerstvení. Platby v hotovosti nejsou totiž akceptovány, hotově lze dobít pouze náramek s čipem k tomu určený, a to v korunách i eurech, ten má zaručovat rychlé a bezpečné úhrady bez starostí. Na všech prodejních místech lze použít také platební karty, hodinky i mobil. Více zde.