Pokus o krádež:Nezletilý hoch chtěl ukrást bezdrátový reproduktor

Tábor - Tři děti do 15 let navštívily v pondělí 10. listopadu ve 20 hodin obchodní dům na Sídlišti nad Lužnicí. Při nákupu jeden z nich, aniž by to zpozorovaly ostatní, ukryl do své kapsy bezdrátový reproduktor v hodnotě 499 korun a pokusil se s ním projít přes pokladnu bez zaplacení. Počínání si všimla bezpečností služba na kamerovém záznamu, nezletilce zadržela, policie tuto skutečnosti oznámila na orgán sociálně-právní ochrany dítěte.

Krádež: V noci si odnesl z plechové garáže dvě vrtačky

Chotoviny – Dvě vrtačky zmizely z plechové garáže v noci z neděle na pondělí, neznámý zloděj krádeží způsobil majiteli škodu ve výši šest tisíc korun. Případem se zabývají táborští policisté.

Opilý řidič: Nadýchal bezmála čtyři promile

Tábor - Opilý řidič neměl za volantem co pohledávat. Bezmála čtyři promile, nadýchal v pondělí v pozdních odpoledních hodinách, dvaačtyřicetiletý řidič Škody Octavie, kterého zastavili a kontrolovali policisté z obvodního oddělení Sezimovo Ústí. Muž je nyní podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.  Policisté apelují na řidiče - ALKOHOL ZA VOLANT NEPATŘÍ!