KATOLICKÁ CÍRKEV

SOBOTA 24. PROSINCE:
Tábor – Děkanský kostel: 21.30 Půlnoční mše
Klokoty – Kostel Nanebevzetí Panny Marie: 16.00 Vánoční bohoslužba pro rodiny s dětmi, 17.00 Živý Betlém, 24.00 Půlnoční mše svatá
Sezimovo Ústí – Kostel Povýšení sv. Kříže: 20.30 Půlnoční mše svatá
Planá nad Lužnicí – Kostel sv. Václava: 23.00 Mše svatá
Veselí nad Lužnicí – Kostel Povýšení sv. Kříže: 16.30 a 23.00 Mše svatá
Soběslav – Kostel sv. Petra a Pavla:16.00 Mše svatá pro děti; 22.00 Půlnoční mše svatá
Dražice – Kostel sv. Jana Křtitele: 14.30 Mše svatá
Bechyně – Klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie: 22.00 Mše svatá
Chotoviny – Kostel sv. Petra a Pavla: 24.00 Mše svatá
Choustník – Kostel Navštívení Panny Marie: 20.30 Mše svatá
Jistebnice – Kostel sv. Michaela: 23.30 Mše svatá
Chýnov – Kostel Nejsvětější Trojice: 14.00 a 22.00 Mše svatá
Malšice – Kostel Nejsvětější Trojice: 16.00 Mše svatá
Mladá Vožice – Kostel sv. Martina: 22.00 – Mše svatá

NEDĚLE 25. PROSINCE:
Tábor – Děkanský kostel: 8.30 Mše svatá
Tábor – Kostel Narození Panny Marie: 18.00 Mše svatá
Klokoty – Kostel Nanebevzetí Panny Marie:10.00 Mše svatá s chrámovým sborem, 16.00 Řeckokatolická mše sv.
Sezimovo Ústí – Kostel Povýšení sv. Kříže: 10.15 Mše svatá
Planá nad Lužnicí – Kostel sv. Václava: 8.00 Mše svatá
Veselí nad Lužnicí – Kostel Povýšení sv. Kříže: 9.30 Mše svatá
Soběslav – Kostel sv. Petra a Pavla: 9.30 Mše svatá
Bechyně – Klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie: 8.00 Mše svatá
Chotoviny – Kostel sv. Petra a Pavla: 8.15 Mše svatá
Jistebnice – Kostel sv. Michaela: 8.45 Mše svatá
Chýnov – Kostel Nejsvětější Trojice: 8.30 Mše svatá
Malšice – Kostel Nejsvětější Trojice: 10.00 Mše svatá
Mladá Vožice – Kostel sv. Martina: 9.30 Mše svatá

PONDĚLÍ 26. PROSINCE:
Tábor – Děkanský kostel: 8.30 Mše svatá
Klokoty – Kostel Nanebevzetí Panny Marie: 10.00 Mše svatá
Sezimovo Ústí – Kostel Povýšení sv. Kříže: 10.15 Mše svatá
Veselí nad Lužnicí – Kostel Povýšení sv. Kříže: 9.30 Mše svatá
Soběslav – Kostel sv. Petra a Pavla: 9.30 Svátek sv. Štěpána, prvomučedníka
Bechyně – Klášterní kostel Nanebevzetí Panny Marie: 8.00 Mše svatá
Chotoviny – Kostel sv. Petra a Pavla: 8.15 Mše svatá
Jistebnice – Kostel sv. Michaela: 8.45 Mše svatá
Chýnov – Kostel Nejsvětější Trojice: 8.30 Mše svatá
Malšice – Kostel Nejsvětější Trojice: 10.00 Mše svatá
Mladá Vožice – Kostel sv. Martina: 9.30 Mše svatá

ČESKOBRATRSKÁ EVANGELICKÁ

Tábor – Bílkova ulice: sobota 24. prosince: 16.00 Mše svatá, neděle 25. prosince: 9.30 Hod Boží Vánoční s přijímáním svaté Večeře Páně, pondělí 26. prosince: 9.30 Rodinná bohoslužba v Masarykově domově

Mladá Vožice – zasedací místnost městského úřadu: pondělí 26. prosince: 13.30 Boží hod vánoční s přijímáním svaté Večeře Páně

Bechyně – klubovna kulturního střediska: neděle 25. prosince: 15.00 – Hod Boží vánoční s přijímáním svaté Večeře Páně

PRAVOSLAVÁ CÍRKEV

Tábor
Pravidelné mše: soboty od 16 hodin, nedělě a dny velkých církevních svátků od 8.30 hodin sv. liturgie