Ten samý den se soutěže O Kutnohorský groš zúčastnil pár Adam Koutek a Hana Rýcová. V konkurenci 16 párů si vytančili první místo ve standardních tancích v kategorii dospělých třídy E. Dále v latinskoamerických tancích třídy D kategorie mládež získali stříbro a zlato v kategorii dospělých třída D.

DO FINÁLE

Sváteční středeční den 8. května strávili členové klubu 6dance na soutěži v Českých Budějovicích, kde se konalo semifinále Mia festivalu. Z tanečního klubu 6dance se ho zúčastnilo pět týmů a všechny postoupily do finále, které se bude konat v pražské Lucerně 18. května. Čtyři týmy z prvního místa a jeden z místa druhého. Největšího úspěchu dosáhla letos nově utvořená skupina 25+, která si kromě prvního místa v kategorii odvezla cenu absolutního vítěze bloku a zúčastní se gala večera v Lucerně. Tam bude mimo jiné vyhlášen nejlepší trenér, kam jsme nominovali naši trenérku a choreografku Hanku Jelínkovou, která je ve finálové desítce a na této soutěži měla tři choreografie.

DALŠÍ VÝSLEDKY

V kategorii Junior jsme měli dva zástupce. Stříbro si odvezla skupina lektorky Dominiky Mrázkové a zlato juniorská skupina Hanky Jelínkové a Aleny Černé.

Kategorie Děti: vítězství pro skupinu Jarči Krejčí a Terezy Broncové a jejich Hello Summer.

Hlavní věková kategorie – profi: První místo obsadila skupina GR8 s trenérkou Hankou Jelinkovou.