Jednalo se o vozidlo Škoda Felicia LXI a dosud nezjištěné vozidlo. Dle svědecké výpovědi by se mělo jednat o bílé vozidlo značky Škoda Octavia pravděpodobně řady II.

Řidič po dopravní nehodě nezastavil, dopravní nehodu nikterak neřešil a z místa odjel ve směru na obec Drhovice. Policisté pátrají po totožnosti řidiče vozidla nebo svědcích, kteří by mohli poskytnout potřebné informace vedoucí k objasnění dopravní nehody a ztotožnění řidiče.

Ilustrační foto.
Boural pod vlivem alkoholu. Nadýchal 1,3 promile

"Žádáme i řidiče, kteří projížděli uvedeným úsekem kolem jedné hodiny odpolední dne 30. března 2022 a mají ve svých vozidlech palubní kamery, aby předali policistům záznam, který by jim při objasňování uvedené nehody mohl výrazně pomoci," uvedla mluvčí jihočeských policistů Lenka Pokorná.

Rovněž žádají řidiče pravděpodobně bílé Škody Octavie, aby se přihlásil v budově Územního odboru PČR Tábor na Soběslavské ulici číslo 2763 v Táboře, a to nejlépe po předchozí domluvě na telefonním čísle 974 238 250. Případní svědci mohou své informace předat na výše uvedených kontaktech.