Ve hledané peněžence se nacházela finanční hotovost v řádu několika desítek tisíců korun, osobní doklady a platební karty.

Mluvčí táborské policie Miroslav Doubek připomněl: "Povinností každého je nález odevzdat, nejlépe přímo majiteli. Pokud na něj není kontakt, tak na příslušném městském úřadě (ztráty a nálezy), případně na služebně městské policie, potažmo Policie ČR. V opačném případě se z poctivého nálezce stane pachatel trestného činu, a to přečinu zatajení věci. V tomto případě navíc i přečinu neoprávněného opatření platebního prostředku. Trestní zákoník za takovéto jednání stanoví, mimo jiného, trest odnětí svobody na dobu až dvou let. Případ šetří policisté místního obvodního oddělení Tábor."

Policisté z Tábora tímto každého, kdo se v době po jedenácté hodině dopolední ve středu v Táboře Na Kopečku nacházel a mohl si všimnout osoby, která v prostoru křižovatky ulic Soběslavské a U Obecních domů peněženku či rozházené peníze nalezla, případně by měl k uvedenému skutku další důvodné informace, aby své poznatky předal policistům táborského obvodního oddělení na jejich služebně v Divadelní ulici či telefonní lince 974 238 700.