Táborští kriminalisté podle mluvčí Lenky Pokorné na základě intenzivní a dlouhodobé práce zadrželi ve spolupráci se zásahovou jednotkou Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje jednatřicetiletého muže a dvacetiletou ženu z Táborska.

Policejní komisař ještě téhož dne vyhotovil usnesení o zahájení trestního stíhání obou podezřelých pro podezření ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a oba vyslechl jako obviněné. "Policisté jim kladou za vinu, že v Táboře nejméně od května do současné doby opakovaně distribuovali pervitin. U soudu jim hrozí trest odnětí svobody na dobu až pěti let," přiblížila mluvčí.

 Hasiči z táborské stanice zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření, poskytli osvětlení pro vyšetřování nehody a na závěr uklidili vozovku.
VIDEO: Večerní nehoda na chýnovském obchvatu

Pokračovala, že TOXI tým nepřetržitě pracuje na tom, aby odhalil, zadržel, obvinil a dostal před soud co nejvíce drogových dealerů, a tím citelně zasáhl do drogové distributorské sítě.