VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zločiny a soudy

28.6.2017

Zloděj ukradl z auta věci za 100 tisíc

Veselí nad Lužnicí - Policisté pátrají po zloději, který se v době od jedenácté hodiny dopolední do šesté hodiny večerní v úterý 27. června vloupal do osobního automobilu tovární značky Audi A4 s rakouskou poznávací značkou, zaparkovaného na odstavné ploše v blízkosti podniku Teufelberger v Průmyslové ulici ve Veselí nad Lužnicí.

28.6.2017

Chvilka nepozornosti vyšla draho. Řidič přišel o 25 tisíc

Tábor - Policisté táborského obvodního oddělení pátrají po zloději, který z kabiny nákladního vozu Mercedes odcizil zde odložený batoh.

27.6.2017

Zapálil si na baru. Vyneslo mu to cestu na záchytku

Tábor - Zapálení cigarety na baru se nevyplatilo podnapilému muži, který po příjezdu strážníků skončil nejprve na policejní stanici a nakonec na záchytce.

27.6.2017

Strážníci zkontrolovali bezdomovce. Byl v celostátním pátrání

Tábor - V úterý při kontrole v okolí objektu bývalých kasáren v ulici Kpt. Jaroše zaznamenali strážníci dvě osoby, které se následně ukryly v jedné z garáží.

26.6.2017

Řidič nadýchal bezmála dvě promile

Soběslav - Soběslavští policisté zahájili v pondělí trestní řízení proti mladému muži (22) z Jindřichohradecka.

26.6.2017

V Klenovicích kradl "zahradník"

Klenovice – Policisté uvítají každou zprávu, která by je dovedla ke zloději, jenž majitele domu ve východní části Klenovic připravil o zahradní techniku a způsobil jim škodu téměř 40 tisíc korun.

23.6.2017

Nabízel padělky hodinek a parfémů

Tábor - Pochůzkový prodej, který je na území města Tábora zakázaný Tržním řádem, si v úterý zvolil jako formu přivýdělku jednapadesátiletý muž ze Slovenska.

21.6.2017

Policie ve středu zadržela i exšéfa hlubockých lesů

Lány - Tři pracovníky Lesní správy Lány ve středu zadrželi příslušníci Národní centrály proti organizovanému zločinu při zásahu u letního sídla prezidenta republiky Miloše Zemana. 

21.6.2017

V zemědělském družstvu řádil zloděj

Smilovy Hory - Policisté pátrají po zloději, který v době od pátku do úterý vnikl do areálu zemědělského družstva.

21.6.2017

Rumunští podvodníci vybírali od lidí peníze

Tábor - V pondělí krátce po 17. hodině si strážnice v civilu všimla snědého muže, který u obchodního domu Lidl v ulici Kpt. Jaroše oslovoval kolemjdoucí občany a žádal po nich finanční příspěvky pro hluchoněmé a postižené osoby.

20.6.2017

Neměla za volantem co dělat. Teď ji čeká soud

Tábor - Policisté v pondělí zahájili trestní řízení proti místní ženě středního věku. Ta je důvodně podezřelá ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí.

20.6.2017

Ani v Holečkových sadech se neskryli

Tábor - Čtveřice mladistvých se domnívala, že když se s lahví alkoholu schovají do Holečkových sadů, nikdo si jich nevšimne.

20.6.2017

Škodná v chalupě způsobila škodu za 27 tisíc

Kladruby – Dříve než majitelé chalupy, navštívil zemědělskou usedlost ve vesnici u Chýnova zloděj.

19.6.2017

Zloděj se vloupal do auta u Vlkovské pískovny

Veselí nad Lužnicí - Policisté pátrají po zloději, který se ve čtvrtek v době mezi čtvrtou hodinou odpolední a půl osmou hodinou večerní vloupal do osobního automobilu Hyundai, odstaveného u Vlkovské pískovny v blízkosti drážního domku mezi Vlkovem a Veselím nad Lužnicí.

17.6.2017

Neznámý muž v Táboře oslovuje nezletilé dívky

Tábor - Táborští policisté prověřují dvě oznámení od občanů, dle kterých měly být ve městě Táboře neznámým mužem středního věku osloveny tři nezletilé dívky.

16.6.2017

Kradl rum a víno na benzinové čerpací stanici

Tábor - Policisté zahájili trestní řízení proti místnímu muži středního věku, který je podezřelý z krádeže.

15.6.2017

Policisté pátrají po muži na fotografii

Tábor - Policisté žádají širokou veřejnost o pomoc při pátrání po totožnosti muže středního věku na fotografii, kterou se policistům podařilo získat při šetření jednoho z právě prověřovaných případů.

15.6.2017

Smrt partnerky vynesla Karlu Bártovi 10,5 roku za mříží

Tábor – Usmrcení svojí přítelkyně jako by Karlu Bártovi bylo málo. V noci po vraždě ještě vstoupil na cizí pozemek a kradl.

15.6.2017

Lupič ohrožoval barmanku nožem

Tábor - Policisté žádají veřejnost o pomoc a spolupráci při objasňování případu loupeže, ke kterému došlo ve čtvrtek 15. 6. krátce před půl čtvrtou hodinou ranní v herna baru Admirál na náměstí Přátelství na táborském Sídlišti nad Lužnicí.

14.6.2017

Zabil policistu, náprava je prý možná

České Budějovice – Obžalovaný Lukáš Hajný, jenž zavinil smrt policisty, třetí den u soudu pospával. V civilním oblečení spoutaný na nohou a pod hlavněmi samopalů.

12.6.2017

Spánek na lavičce se nevyplatil

Tábor - Když starší žena ulehala na lavičku v parku před autobusovým nádražím, aby si dala dvacet, určitě se jí nezdálo, že se probudí okradená.

11.6.2017

Pes bez očkování kousl malého chlapce

Tábor - Nic příjemného nečeká majitelku psa, který pokousal malého chlapce ze sousedství, a ona tvrdošíjně odmítala jít se zvířetem k veterináři.

9.6.2017

Na strážníky šla s plastovým mečem

Tábor - Neobvyklý případ museli řešit táborští strážníci v chatové osadě pod Buriánkou.

8.6.2017

Popíjeli a kouřili na zastávce MHD

Tábor - Ve středu krátce po 17. hodině byla operačním střediskem městské policie přijata stížnost na chování podnapilých problémových osob zdržujících se v prostoru autobusové zastávky MHD na Husově náměstí.

8.6.2017

Strážníci odhalili původce černé skládky pomocí kamer

Tábor - Dva muže, kteří založili černou skládku u kontejnerů na tříděný odpad v Kvapilově ulici, se ve středu podařilo odhalit kamerovým systémem a také díky dobré osobní znalosti strážníků, kteří je na videozáznamu poznali.

8.6.2017

Řídil sedl za volant a měl bezmála dvě promile

Tábor - Táborští policisté zahájili v úterý trestní řízení proti místnímu muži středního věku.

8.6.2017

Zloděj ukradl nákladní přívěs za 150 tisíc

Veselí nad Lužnicí - Z parkoviště před prodejnou stavebnin zmizel nákladní přívěs.

6.6.2017

Zloděj vykradl pergolu

Dobronice u Bechyně – Zloděj vzal věci za bezmála 40 tisíc korun.

AKTUALIZOVÁNO
5.6.2017

Za smrt dívky na orlické přehradě dostal mladík tři roky s podmínkou na pět let

Písek - Mladý řidič vodního skútru, který zavinil střet s pramicí a následnou smrt dívky, si v pondělí vyslechl rozsudek Okresního soudu v Písku.

5.6.2017

Zloděj ukradl auto s horolezeckou výbavou uvnitř

Sezimovo Ústí - V noci z pátku na sobotu zmizelo z parkoviště v Žižkově ulici auto s horolezeckou výstrojí.

5.6.2017

Žena řídila s bezmála třemi promile alkoholu

Táborští policisté v pondělí zahájili trestní řízení proti místní osmadvacetileté ženě, která byla krátce po třetí hodině ranní kontrolována policejní hlídkou na Budějovické ulici v Táboře.

5.6.2017

Mladí pytláci přišli o pruty

Tábor - Městská policie přijala oznámení, aby prověřila trojici mladých rybářů, kteří své nádobíčko rozbalili na Lužnici nedaleko chat pod Buriánkou.

3.6.2017

Zloděj ukradl z domu staré kukačky

Stará Vožice - Ve čtvrtek přijali mladovožičtí policisté oznámení o krádeži starých nástěnných hodin, jež se majiteli ztratily z jeho domu ve Staré Vožici.

31.5.2017

Zloděj ukradl z auta horolezeckou výbavu

Tábor - Policisté pátrají po zloději, který v úterý mezi desátou a jedenáctou hodinou dopolední vnikl do automobilu značky Škoda Fabia a ukradl z něj tašku s horolezeckou výbavou.

31.5.2017

Po vloupání do rekreační chaty ukradl sekačku

Dobřejice - Policisté pátrají po zloději, který se v době od 17. do 26. května vloupal do jedné z rekreačních chat v katastru obce Dobřejice na Malšicku.

AKTUALIZOVÁNO
31.5.2017

Tresty padly. Martin Hart má následovat Snášela s Berkou

Tábor - Obžalovaný Martin Hart opouštěl budovu soudu s rozhořčením. "Za dva podpisy pět a půl roku?" okomentoval uložený trest.

30.5.2017

Na Táborsku se množí krádeže kol

Táborsko - S cyklistickou sezónou jdou bohužel ruku v ruce i krádeže jízdních kol. Od uplynulého víkendu šetří policisté na Táborsku hned další dva případy.

30.5.2017

Pyrotechnik prověřoval, zda v obchoďáku není bomba

Bechyně - Přes poledne zel bechyňský obchodní dům prázdnotou. Pyrotechnik zjišťoval, zda v něm není bomba.

30.5.2017

Zloděj si z večerky odnesl lup za 40 tisíc korun

Tábor - Policisté pátrají po zloději, který v době od půlnoci do osmé hodiny ranní čtvrtku dne 25. května vnikl do prodejny potravin v Šafaříkově ulici v Táboře.

30.5.2017

Řidič nadýchal jeden a půl promile

Tábor - Táborští policisté zahájili trestní řízení proti místnímu muži středního věku, který řídil pod vlivem alkoholu.

30.5.2017

Vandal opakovaně poškozuje lak automobilů

Tábor - Policisté pátrají po pachateli, který v průběhu května opakovaně poškodil v Odolenově ulici v Táboře zaparkovaná vozidla.

26.5.2017

Na zklidnění opilců museli strážníci použít pouta a slzný plyn

Tábor - Ve čtvrtek krátce před 16. hodinou přijala městská policie několik stížností na skupinu podnapilých osob, která obtěžovala kolemjdoucí, nejprve na Husově náměstí a posléze na nábřeží Jordánu.

24.5.2017

Ukradl prázdný trezor. Přesto způsobil škodu 60 tisíc

Veselí nad Lužnicí - V noci z pondělí na úterý se do recepce hotelu na třídě Československé armády vloupal zloděj, který zde odcizil trezor.

24.5.2017

Neznámý vandal poškodil sochu ze 17. století

Tábor - V době mezi 9. a 15. květnem poškodil neznámý vandal pískovcovou sochu Sv. Anny s Pannou Marií, pocházející z období 17. – 18. století.

24.5.2017

Vandal řádil na autobusovém nádraží

Tábor - Policisté pátrají po vandalovi.

23.5.2017

Zloděj ukradl stavební nářadí za 30 tisíc

Tábor - Z uzamčené kočárkárny domu v táborské Zavadilské ulici zmizelo během víkendu stavební nářadí za bezmála 30 tisíc korun.

23.5.2017

Policisté hledají svědky nebezpečné jízdy motocyklisty

Jindřichohradecko – Minulé pondělí, tedy 15. května po čtvrt na jedenáct dopoledne policista na služební motorce začal pronásledovat motocyklistu na motocyklu značky Suzuki GSXR 600 rakouské registrační značky, který u Nové Hlíny nereagoval na výzvu k zastavení.

AKTUALIZOVÁNO
23.5.2017

Je to tady! Kajínek opustil vězení. "Vítej na svobodě," zaznělo na uvítanou

/VIDEO, FOTOGALERIE/- Doživotně odsouzený vrah Jiří Kajínek se dočkal. Dnes o půl dvanácté byla odeslána podepsaná milost prezidentem Milošem Zemanem na Ministerstvo spravedlnosti k dalšímu vyřízení. Krátce po půl druhé pak vyšel branou na svobodu. "Vítej na svobodě," křičeli přítomní na evidentně dojatého muže. 

23.5.2017

Policie dopadla muže, který nahlásil bombu na soudu

Písek – Policisté zadrželi muže, který měl v pondělí oznámit uložení nástražného výbušného systému v budově okresního soudu v Písku.

AKTUALIZOVÁNO
22.5.2017

V budově soudu na náměstí je bomba, nahlásil anonym

Písek - Ve 13 hodin nahlásil anonym, že je v objektu okresního soudu na Velkém náměstí v Písku bomba.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT