Užít si můžete zajímavé koncerty Wohnoutů, Anety Langerové, party v rytmech jungle, benefiční akce i vernisáž.

V pátek 2. dubna od 20 hodin bude D klub Divadla Oskara Nedbala v Táboře patřit excelentnímu ex zpěvákovi a kytaristovi –123 minut Zdeňkovi Bínovi. Vystoupí s basistou Honzou Urbancem. Vstupné je 100 korun. Na diskotéku můžete zajít do soběslavského Disco paluba, kde hraje DJ Basslicker, či do táborského klubu Milenium.

Skupiny Wohnout a Post – it zaplaví energií táborský klub Milenium v sobota 3. dubna. Start je ve 20 hodin, vstupné na místě 200 korun. Pro milovníky tvrdšího rocku a punku je připraven trojkoncert skupin Climax, Assassins a G.U.R. v táborském hostinci U Lva. Začátek koncertů je ve 20 hodin, vstupné činí 50 korun. O nic méně tvrdší je seriál rockové hudby Hard way tour. Jeho druhé pokračování zavítá do hostince Bečvárna v Táboře, kde od 18 hodin zahrají Balamuta, inDocumentado, Hackdown, Bed Sores, Born in comedy, La Migra. Vstupné je 100 korun.

Charita i legrace

Apríl je však také o lehkosti, a tak v Recykle baru očekávejte od 20 hodin Pyžamovou párty, třetí narozeniny oslaví bar Envy, na československou diskotéku můžete zapařit v soběslavském Disco Paluba a klidný večer můžete prožít v táborském klubu MP7, kde David Pilow a Radim Hayek zahájí očekávanou výstavu fotografií Siluety noci. Nebude chybět ani Dj Mushroom a Pillow. Začátek je ve 20 hodin. Ve stejný čas začínají také dvě taneční akce. První z nich – Rub a Dub club se uskuteční v baru Money na sídlišti Nad Lužnicí, druhá v rytmech dnb a techna v opařanském hostinci U Šneka. Zahrají například Spriakos a Steen, goLPe, CZScream, Sens, Jacob Mara, Herry, Twips, Koubis, Stasa.

Velikonoční neděli už tradičně zpestřuje benefiční akce Velikonoce s Jesusem, která se koná v táborském klubu Milenium od 19 hodin. Vystoupí Rubbish, Trim4, Tábor superstar band speciál i Noro Červeňák ze ZVA 12-28 band. Nebude chybět ani ohňová show a další. Letošní veřejná sbírka je určena pro Klárku Boháčovou. Shromážděné finanční prostředky budou použity na kompenzační pomůcky, konkrétně na nákup speciální sedačky, kterou Klárka potřebuje. Do Kulturního domu v Želči zavítá zpěvačka Aneta Langerová, aby představila album Jsem. Začátek je ve 20 hodin. Vstupné 200 v předprodeji a 250 korun zaplatíte na místě. KD Jistebnice navštíví od 21 hodin rocková parta Reflexy.

O Velikonočním pondělí zazpívá od 16.30 ve Sboru božích bojovníků v Táboře pěvecký soubor Hlahol.

David Peltán