13. hodin - Kurz první pomoci
Pokud se chcete přiučit první pomoci, přijďte do Mateřského a dětského centra Mufík v Táboře. Můžete zde získat dovednosti, jak si počínat s traumaty u dětských pacientů (například krvácení, zlomeniny, popáleniny) pod vedením zdravotnického záchranáře Ivy Hajíčkové.  

13 hodin - Muzejní prohlídka
Společně s dobově oděným průvodcem se můžete vydat do doby končícího 16. století a vychutnat si chloubu tehdejšího stavitelství – starou táborskou radnici a rozlehlým gotickým sálem a středověké podzemí. Sraz staré táborské radnici.

13.30 hodin - Oslaví narozeniny 
Dnes můžete v zoologické zahradě na Větrovech popřát vše nejlepší třem oslavencům – tygřím bratrům Falco a Rocky, koni Filipovi a lvici Else. Šelmám jako dárek můžete přinést jejich nejoblíbenější hračky – staré míče), kůň zase uvítá dobroty jako suchý rohlík, housky, chleba, ale také mrkev či jablka.

20 hodin - Sudoměřice u Bechyně
Na Sokolský ples můžete přijít do sudoměřické sokolovny. K tanci a poslechu hraje skupina Klasik Trio. Jako překvapení vystoupí Mistryně ČR v Pole Lucie Šimková. Akci pořádá TJ Sokol.

20 hodin - Skalice 
Sbor dobrovolných hasičů Skalice zve všechny návštěvníky na tradiční hasičský ples. K tanci a poslechu bude hrát kapela Rondo.

20 hodin - ples Tábor 
Palcát bude patřit myslivcům. Příchozí se mohou těšit na bohatou zvěřinovou tombolu. Součástí plesu je vystoupení kroužku trubačů při okresním mysliveckém spolku. Po celý večer bude návštěvníky bavit skupina Vysočinka.