Dnes od 17 hodin pokračují v táborském hotelu Palcát Reprezentační slavnosti piva a minerálních vod. V 19 hodin se v Divadle Oskara Nedbala koná další Barevný čtvrtek, dozvíte se něco o Barmě.

V pátek od 16.30 hodin můžete navštívit Husitské muzeum v Táboře, kde se koná komentovaná prohlídka Husitský kalich. V 17 hodin se otevřou dveře hotelu Palcát a za nimi slavnosti piva. V 19 hodin sehraje v Divadle Oskara Nedbala herečka Bára Hrzánová populární kus Hrdý Budžes. Od 20 hodin zahraje v táborském klubu Orion formace The Sperm bank. Ve stejný čas začíná v táborské galerii Uma Uma vernisáž výstavy Každýho věc. Ve 20 hodin se koná v KD Vesce Hasičský ples s kapelou Mix. Od 22 hodin zahrají v táborském Recykle music baru kapely Werner von Braun a Mons Pubis.

V sobotu bude v Plané nad Lužnicí veselo. Masopust nejen před radnicí aneb Konec světa sice nenastal, ale něčeho se určitě ještě dočkáme startuje z Pionýrské ulice ve 12 hodin, předpokládaný příjezd před plánskou radnici je v 15 hodin, od 20 hodin je v restauraci Maxim masopustní zábava. Ve 13 hodin vyráží od sezimoústeckého hotelu MAS pochod do Plané kolem řeky. Valentýnská přáníčka si můžete vyrobit na výtvarné dílně v Zoo Větrovy od 12.30 hodin. Od 17 hodin se v hotelu Palcát koná poslední den slavností piva, dozvíte se vítěze piv i minerálních vod. V 17.30 hodin začíná v táborské Galerii Baobab vernisáž výstavy Každý den je světová výstava, své práce vystaví David Böhm. V 18 hodin se uskuteční na Housově mlýně v Táboře Staročeský masopust a keltský svátek Imbolc. V 19.30 hodin sehrají táborští ochotníci hru Švédský stůl v Recykle music baru.

V neděli se od 15 hodin koná Maškarní rej pro děti v plánské restauraci Maxim. V 17 hodin začne dětský karneval v sezimoústeckém hotelu MAS, čekejte divadlo, hudbu, kreslení.

David Peltán