9. hodin – Zabíjačka 
v Dražicích
Nezávislá organizace mládeže a místní restaurace pro návštěvníky pořádá tradiční zabíčku. Ráno začnou porážkou prasete a poté budou pokračovat přípravou a podáváním tradičních dobrot: ovar, škvarky, bílá a červená polévka, jitrnice, jelita a sulc. Chybět nebudou koláče ani buchty. Večer zahraje hudební legenda Mravenci.

• 9.30 hodin – Den stolních her a hlavolamů v Základní škole Čekanice
Pokud mají vaše děti rády stolní hry, pošlete je do čekanické základky, kde si mohou zahrát domino, pexeso, šachy, logik, dámu … nebudou chybět ani různě obtížné hlavolamy. S sebou si vezměte tužku, papír, přezůvky a svačinu. Akci pořádá 82. oddíl Tee – pee.

10 hodin – Den otevřených dveří pro nevěsty v Táboře
Vdáváte se? Přijďte do hotelu Nautilus, kde se uskuteční svatební den otevřených dveří. Kromě ukázky šatů a inspirace v jejich výběru, mohou budoucí nevěsty a ženichové ochutnat svatební dorty, cukroví a prohlédnou si i vazbu květin. K dispozici bude také expozice zásnubních a snubních prstýnků a koordinátor, který svatbu připraví za snoubence. Na dnu otevřených dveří nebudou chybět ani fotografické či video služby, vizážistky ukáží typy líčení. Otevřeno je do 16 hodin.

• 13.45 hodin – Projdou se táborskou přírodou
S RC Radost se můžete vydat na procházku zimní přírodou. Kromě krmení lesní zvěře čekají zejména děti zajímavé hry. Pokud chcete zvířátkům přilepšit, vezměte si jablíčka, staré pečivo … Trasa bude měřit tři kilometry a je přístupná i s kočárkem. Sraz je na zastávce Horky.

• 14 hodin – Po stopách Magdaleny Dobromily Rettigové
Týden Magdaleny Dobromily Rettigové, který připomíná restaurace Střelnice, uzavře vycházka po jejích táborských stopách. Historička Husitského muzea Lenka Vandrovcová účastníky zavede do míst, kde Rettigová během čtyřletého pobytu prožívala mnohdy i velmi skličující okamžiky svého života. Sraz účastníků je před restaurací Střelnice.

VEČERNÍ PLESY
19 hodin – reprezentační ples v Sezimově Ústí v hotelu MAS, vystoupí mažoretky i taneční skupina Coda.
20 hodin – hasičský ples v kulturním domě v Březnici, k tanci a poslechu hraje Radovánka
20 hodin – hasičský bál v Komárově se skupinou Lužičanka
20 hodin – hasičský bál ve Stádlci v hospodě U Kyriánů, hraje skupina Elizabeth
20 hodin – farní ples v hotelu Záložna v Mladé Vožici, návštěvníky bude bavit skupina Triton
20 hodin – myslivecký ples v chýnovském kulturním domě, hraje Březovanka, nebude chybět bohatá myslivecká tombola
20 hodin – hasičský ples v hostinci Na kopci ve Zvěroticích, k poslechu a tanci hraje kapela JVM-. Organizátoři zajistili svoz autobusem z tučapské návsi – odjezd v 19.45 hodin, zpět od 1 hodin hasičským minibusem.
20 hodin – sportovní ples v soběslavském kulturním domě, návštěvníci se seznámí s nejlepšími sportovci loňského roku

20.30 hodin – koncert 
skupin v Bechyni 
Na koncert tří skupin můžete vyrazit do Pivnice v bechyňském kulturním domě. Od 20.30 hodin to rozbalí Monotonic Stereotype, po nich vystoupí Fylozofy Jam a večer zakončí Hameln.

Ochotníci nacvičili hru Jak jsem se ztratil
Divadelní inscenaci Jak jsem se ztratil se známými melodiemi 60. let si pro děti i dospělé připravila na neděli Divadelní společnosti Jablonský Jindřichův Hradec ve veselském kulturním domě. Hra je inspirovaná téměř zapomenutým hravým textem Ludvíka Aškenazyho „Malá vánoční povídka". Začátek představení je v 18 hodin.