Předchozí
1 z 7
Další

Adéla Gondíková a Richard Genzer v show Silvestr – pořád nás to bavíZdroj: se svolením České televize

Silvestr – pořád nás to baví

ČT1, 31. 12., 21:55

Česká televize oslaví poslední den v roce mimo jiné i pořadem Silvestr – pořád nás to baví. Diváci mohou očekávat to nejlepší ze zábavní tvorby uplynulých sedmi dekád. Těšit se lze na slavné scénky, ale i zapomenuté poklady. Moderátoři Adéla Gondíková a Richard Genzer pozvou všechny u obrazovek do obýváku, který se mění v čase tak, jak si to mnozí pamatujeme. „To jsme měli doma taky!“, bude jedna z nejčastějších hlášek televizního Silvestru 2023. Na návštěvu přijdou známé osobnosti televizní zábavy. Česká televize slibuje, že to bude nezapomenutelné a legendární.

Jitka Čvančarová v Silvestrovských7 pádech Honzy DědkaZdroj: se svolením televize Prima

Silvestrovských 7 pádů Honzy Dědka

Prima, 31. 12., 21:30

Poslední večer v roce 2023 bude na televizi Prima patřit Honzovi Dědkovi a hostům jeho talkshow. Silvestrovských 7 pádů Honzy Dědka vyskloňují herečky Jitka Čvančarová, Uršula Kluková, herec Václav Kopta s manželkou Simonou Vrbickou a farář Zbigniew Czendlik.

Jitka Čvančarová promluví o tom, proč šla nahá na Sněžku, ale i o seznámení s manželem Petrem Čadkem. Uršula Kluková poví o lásce k Jiřímu Krampolovi, hádce s pohádkovým vodníkem Josefem Dvořákem i sexu s Ringo Čechem. Zbigniew Czendlik prozradí, proč chce do svěcené vody přidávat drahé voňavky a čím ho zklamal papež František. Václav Kopta přizná fiasko u psychotestů i u ryze mužských úkolů v domácnosti.

Ondřej Sokol a Aleš Háma provedou posledním dnem v roce na NověZdroj: se svolením televize Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Noc plná hvězd

Nova, 31. 12., 22:05

Poslední den v roce znamená pohodu, zábavu, společnost přátel a blízkých a velkolepou oslavu. Nebo také pěkné drama! To zažije populární moderátorská dvojice Ondřej SokolAleš Háma. Měli se zhostit uvádění hlavního silvestrovského programu na Nově, jenže uvízli ve výtahu a bohužel to vypadá, že vyprostit je se jen tak nepodaří.

Co na to režisér Kohoutek a producent Slepička, kteří mají celou show na starosti? Jsou v pěkném průšvihu! Vždyť do jejího začátku zbývá už jen pár chvil! Hon na náhradní moderátory začíná.

V pořadu vystoupí mnoho hvězd, které doplní výběr největších hitů ze všech řad show Tvoje tvář má známý hlas.

Zdroj: Youtube

Chinaski 20 let v síti

ČT art, 31. 12., 20:30

Před takřka deseti lety oslavila kapela Chinaski megakoncertem v pražské O2 areně své dvacetiletí. Skupina, která se na české hudební scéně poprvé prosadila hitem Dlouhej kouř ze stejnojmenného alba, patří k nejpopulárnějším u nás.

Prakticky každé její nové album obsahovalo několik hitů, které se zařadily mezi nejvysílanější skladby v domácích médiích.

Kapela Chinaski mnohokrát uspěla v českých hudebních anketách Žebřík, Český slavík i Anděl. V rámci jubilejního koncertu uslyšíte hity jako Můj svět, Vedoucí, Dlouhej kouř, Dobrák od kosti, Tabáček, Drobná paralela, 1970 a 1. signální aneb „jaký si to uděláš, takový to máš“. Autorsky se na nich podíleli frontman kapely, zpěvák Michal Malátný, František Táborský, Pavel Grohman, Tomáš Roreček i Štěpán Škoch.

MrazíkMrazíkZdroj: se svolením televize Nova

Mrazík

Nova, 29. 12., 20:20

Bylo-nebylo, žil kdysi stařeček, který měl hodnou a pracovitou dceru Nastěnku. Jenže si vzal zlou ženu, která je oba týrala stejně jako její rozmazlená dcera Marfuša. A protože Marfuša příliš krásy nepobrala, tím víc macecha nenáviděla půvabnou Nastěnku a přemýšlela, jak se jí zbavit.

Nakonec ji jedné kruté zimy vyhnala do lesa a doufala, že tam zmrzne nebo ji sežerou vlci. V lese ale pečoval o zasněžené stromy kouzelný Mrazík, car metelice a bouře. A protože byl spravedlivý, pomohl Nastěnce. Ve stejný čas, ovšem na jiném místě, vydal se do světa pohledný silák Ivan…

Před koncem roku nesmí na obrazovkách chybět legendární ruská pohádka z roku 1964.

Zdroj: Youtube

Zabil jsem Einsteina, pánové…

Prima, 31. 12., 16:35

Díky bádání profesora Alberta Einsteina byla vyrobena bomba, která ohrožuje celé lidstvo. Z budoucnosti proto přijíždí tým, který má slavného vědce zlikvidovat dřív, než odhalí svou teorii. Vědecká výprava z daleké budoucnosti se ocitá v secesní době v Praze…

Nestárnoucí sci-fi komedie z pera Miloše Macourka, Josefa Nesvadby a Oldřicha Lipského si hraje s představou, kam by se posunula budoucnost lidstva, kdyby profesor Einstein přišel v příhodnou dobu o život. Režisér Oldřich Lipský si do své komedie z roku 1969, jež se střídavě odehrává v Americe a Praze, vybral luxusní herecké obsazení.

Před kamerou se sešly tehdejší elity: Jana Brejchová, Jiří Sovák, Iva Janžurová, Lubomír Lipský st., Petr Čepek, Radoslav Brzobohatý, Stella Zázvorková, Jan Libíček nebo Josef Hlinomaz.

Za kamerou výtvarně hravého snímku stál Ivan Šlapeta.

Zdroj: Youtube

Millerovi na tripu

Nova, 30. 12., 22:40

Bezvýznamný dealer David Burke je „obchodník“ na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne David okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany.

Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Partička, kterou dá dohromady, je ovšem za všechny prachy. Obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z domu, kde bydlí. Všem slíbí peníze za to, že budou hrát rodinu, málokdo ale tuší, co všechno je další dny čeká…

Režisér Rawson Marshall Thurber obsadil do filmu mimo jiné Jennifer Anistonovou a Willa Poultera.