Sejdeme se při dechovce je název koncertu dechové kapely Velká sedma, která zahraje v pátek 11. února od 19 hodin v Divadle Oskara Nedbala.
Psychohlína, Assort Plastic, B.S.E. a Mineral Collaps, to jsou účastníci punkové veselice ve zvěrotickém hostinci Na Kopečku. Start je ve 20 hodin.

Rocková kapela Suicide vystoupí od 20 hodin v táborském klubu Orion. Baskytarista Tea jay Ivo alias Ivo Pospíšil (ex-Garáž, Ivan Král Band, Mikoláš Chadima aj.) bude pouštět hudbu a film Firmer v táborském klubu MP7 od 20 hodiny. V táborském klubu Envy ve 20 hodin vystoupí dýdžejové Vego a Chik, kteří představí první ligu dubstepové hudby. Žhavá Go Go party je připravena od 21 hodin v soběslavském Disco Paluba. Valentýnská party bude v táborském klubu 604 od 20 hodin.

Sobotní odpoledne bude patřit dětem. V chotovinském KD je od 15 přichystaný Maškarní bál. O hudbu a zábavu se postará sdružení Rubikon pod vedením Jana Melichara. Na děti čekají zajímavé ceny. Občerstvení zajištěno, v prodeji balónky a cukrová vata. Vstupné je dobrovolné.

Zábava pokračuje od 20 hodin pro dospělé, hrají Ježkovy voči. Kapela Badys Beat zahraje od 19 hodin na třetím Motorkářském plese v táborském hotelu Palcát .

Rybářské bály můžete navštívit od 20 hodin v KD Jistebnice či od 19 hodin v táborském klubu Milenium. V táborské Jazz Gallery Charley vystoupí od 20.15 hodin duo jazzmenů Ondřej Kříž a Paul Batto Jr. V klubu Envy je přichystána valentýnská party v rytmu houseové hudby. Na diskotéku můžete vyrazit do chýnovského KD nebo do Pojbuk.

V neděli 13. února od 20 hodin zahraje v táborské kavárně Aux australský bluesman Ripoff Raskolnikov. David Peltán