V pátek 22. dubna se v táborském klubu Kotnov koná koncert populárního rapera Rytmuse a MadSkilla. Začátek je ve 20 hodin.

Ve stejný čas se táborský klub MP7 začne ponořovat do hluboké elektronické party. V klubu Kalich to od 21 hodin rozbalí budějovičtí dýdžejové z TrauMax – x – records. Na diskotéku můžete vyrazit do klubu Milenium či 604.

Sobotu 23. dubna zahájí v 10.30 hodin na vlakovém nádraží v Táboře další Pivní pochod. Tentokrát se pošlape do Bechyně. Fórtet je sdružení čtyř kytaristů, kteří představí klasickou hudbu od 20.30 hodin v táborském klubu Jazz Gallery Charley.

V klubu 60 bude znít Inception party, dýdžejové Vego, Sadler, Dave Walla a další vás od 20 hodin vezmou mezi indiány. Kapely Blue Spirit Bazaar a Rubbish zahrají od 20 hodin v soběslavském hostinci Na Hvížďalce. Diskotéky s velikonoční tématikou můžete navštívit v KD Chýnov či ve Slapech.

Neděle 24. dubna není klasickou nedělí, a tak kultura nespí. Na táborském Žižkově náměstí bude od 15 hodin možné zhlédnout divadelní představení pro děti i dospělé.

Od 16.30 hodin pak ve Sboru Božích bojovníků zazpívá pěvecký sbor Hlahol.

Heligonkáři se setkají v 15 hodin v Pohostinství ve Svinech.

Velikonoční koncert v podání tria Musica dolce vita se koná od 19 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Bechyni.

Italský večírek s rockovými kapelami AIM a Waiting for Memories se uskuteční od 20 hodin v táborském klubu Orion. Posedmé se v táborksém klubu Milenium uskuteční benefiční akce Velikonoce s Jesusem, na niž od 20 hodin vystoupí Tábor Superstar band, Electric a Vees.

David Peltán