NOVOROČNÍ CYKLISTICKÁ VYJÍŽĎKA
Soběslav - G. Benedikt Švec cykloteam Želeč zve všechny příznivce cyklisticky na novoroční vyjížďku. Sraz je v úterý 1. ledna ve 13 hodin u obchodu Oáza - Dům sportu a zábavy - Cyklosport Švec Na Ohradě. Trasa bude dlouhá od 10 do 20 kilometrů se zastávkami na občerstvení.

NOVOROČNÍ KONCERT V KLOKOTECH
Tábor - Novoroční koncert v klokotském klášteře začíná v půl čtvrté odpoledne, zazpívá Jana Wilkes a na varhany jí doprovodí Ladislav Šotek. Vybrané vstupné poslouží na opravu poutního kostela Klokoty.

NOVOROČNÍ OHŇOSTROJ A SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ NÁMĚSTÍ
Soběslav - Slavnostní otevření náměstí za svitu novoročního ohňostroje se koná první den nového roku 2019 od 17 hodin na náměstí Republiky v Soběslavi. Nebude chybět ani hudba ani něco dobrého k zakousnutí. V 18 hodin odstartuje novoroční ohňostroj.

NOVOROČNÍ VÝŠLAP A OHŇOSTROJ NA PLÁNSKÉM NÁBŘEŽÍ
Planá nad Lužnicí - K novoročnímu výšlapu se účastníci sejdou ve 14 hodin u radnice, pořadatelé letos slibují výšlap kolem Plané s překvapením. Již tradičně se nad řekou Lužnicí první den nového roku rozzáří také novoroční ohňostroj, začíná se v 18 hodin na nábřeží u radnice.

NOVOROČNÍ OHŇOSTROJ V MALŠICÍCH
Malšice - Novoroční ohňostroj se koná symbolicky v 20:19 hodin se svolením Tělovýchovné jednoty Malšice na fotbalovém hřišti. Světelnou show bude mít v režii Roman Walzer v úterý 1. ledna. Všichni jsou srdečně zváni.