Ve 21 hodin začalo originální vystoupení. Na 150 fanoušků australsko-skotské rockové kapely AC/DC zaplnilo klub a legendu uvítalo divokým aplausem. Kapela ve složení zpěvák Petr Průša, sólový kytarista Petr Kollert, doprovodný kytarista Ivan Eis, basová kytara Martin Skala a bicí nástroje Marek Stark to hned od začátku rozbalila téměř jako originál.

Jako přednost skupiny ohodnotili posluchači vizáž a vystupování zpěváka. „Výhodou je, že zpěvák se opravdu velmi dobře vypořádal se svou předlohou Brianem Johnsonem. Když zavřu oči jako bych ho viděl, navíc se mu daří výborně napodobit i jeho originální taneční styl,“ usuzoval Václav Brabec, účastník páteční akce.

Kapela nejdřív chtěla hrát rozličné české i zahraniční interprety, ale nakonec hardrocková hudební legenda zvítězila. „Právě tato muzika, při jejímž poslechu většina z nás prožívala své první rockerské sny již v období povinné školní docházky, je našim srdcím nejbližší. A tak vznikl revival band,“ vysvětlil zpěvák Petr Průša.

Skupina má za sebou mnohaleté putování nejen po České republice s velmi pozitivním ohlasem u posluchačů. „Naším záměrem zůstává hrát, rozšiřovat repertoár v současné době čítající desítky skladeb a bavit tak co nejvíce návštěvníků na koncertech po celé ČR i v zahraničí,“ vysvětlil.

Originálu se však rovnat nepotřebují. „Jsme si dobře vědomi skutečnosti, že originál AC/DC nenahradíme. Pevně však věříme, že znalcům udělá naše vystoupení radost, a že se možná z ostatních méně znalých posluchačů stanou další fanoušci této světové legendy,“ uzavřel.